Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5-6 napja késik a menzim, de...

5-6 napja késik a menzim, de a teszt (napközben csináltam kettőt) negatív. Semmi menzi érzésem nincs. Mi lehet?

Figyelt kérdés
Érdemes még teszteltem majd? Már tuti nincs baba? A méhszájam is alig elérhető, zárt. Nem értem. tapasztalatok?
2011. jún. 12. 09:18
 1/3 anonim ***** válasza:
gyermeket szeretnél? Lehet nagyon görcsölsz a dolgon és csak azért késik.
2011. jún. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szeretnék, de már van egy 16hós lányom(2,5év alatt sikerült). Nem görcsölök most rajta, mert ha jön jön, ha nem hát nem. Az elsőn görcsöltem, de amikor babás lettem ott a teszt 3-4 nap késés után egyből délután kimutatta. Viszont most hasonlóan érzem magam, mint akkor, most mégis negatív a teszt. Nem tudom.
2011. jún. 12. 09:37
 3/3 anonim ***** válasza:

Két dolog állhat fent, bár ezt te is tudod :)

Mi most februárban álltunk neki a 2.babának és hát késett is (6-7 napot!)... hasonló érzések mint az elsőnél.. szóval kezdtem reménykedni és elköltöttem egy csomó lóvét tesztekre :) annyira vártam már... persze megjött! kicsit csalódtam de nem foglalkoztam vele és rögtön utána terhes is lettem a következő hónapban!

Szerintem vegyél még 1 db tesztet és várd meg a holnap reggelt! nagyon drukkolok!!!! :) és majd írd meg mi lett!

2011. jún. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!