Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elöváladéktól lehetek terhes?...

Elöváladéktól lehetek terhes? Leirom részletesen, mi történt.

Figyelt kérdés
mult hónapban a menstruációm után egy nappal(akkor még elvileg semmi pete nincssehol) a barátommal megnéztük, milyen óvszer nélkül.nem ment el bennem, le is töröltük elötte, hogy biztos ne menjen be semmi,ugy kb.3szor berakta, és kivette.sosem jön meg rendesen, mindig késik, van hogy egy hetet is.most ma késik 3 napot.ma délelött kicsit sürübb fehér váladék jött, de nagyon kevés....ez fél órával utánna el is mult.mostmár átlátszó.ez folyás lenne csak? fél órával ezelött 23fok volt ittbenn, de fáztam.de ez is csak nagyon rövid ideig tartott. semmi jel nem utal arra, hogy terhes lennék, a mellem sem feszül, semmi bajom nincs.szerintem, ha terhes lennék, akkor nem viselném olyan könnyen, 172centi, és 46kiló vagyok, nem az az erös alkat.még csak 3 napot késett, de mindig erre gondolok, lehet hogy csak az idegesség miatt nem jön.15éves vagyok.ugye nincs baj?
2009. márc. 21. 13:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy terhes vagy. De a gumi nélküli kisérleteket inkább hagyjátok el. Az ördög nem alszik!
2009. márc. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én az előváladéktól estem teherbe!
2009. márc. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de letöröltük elötte, és utána is csak rólam került rá valami...ha be is került, csak pár csepp lehetett, s ez vérzés után egy nappal volt!akkor kezdett érni a petesejt.ha pár napig még elél bennem a sperma, akkorse birja addig, amig leér a pertesejt....igazam van, vagy csak magamat akarom meggyőzni?:)
2009. márc. 21. 13:33
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdonképpen igazad van, teljesen jól tudod, de mindig vannak kivételek! Ezért nem lehet azt mondani, hogy tutira nem vagy terhes, de elég kicsi rá az esély, úgyhogy szerintem ne izgulj! Viszont ha rendszeresen éltek szexuális életet, lehet hogy jobb lenne, ha gyógyszert szednél. Bár még elég fiatal vagy, de a nőgyógyász talál neked megfelelőt. De ezt mindenképpen egy olyan dokival írasd fel aki meg is vizsgál előtte, mert nem mindegy, hogy milyet szedsz!
2009. márc. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nyugi!bizti nem vagy terhes!tutira
2009. márc. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!