Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyenkor most mi a helyzet?...

Ilyenkor most mi a helyzet? Mitől lehet? (részletesen lent)

Figyelt kérdés

05.23. - án volt az utolsó mensim. Azóta többször is voltunk együtt párommal védekezés nélkül. votl hogy egy hétig görcsöltem, hányingerem volt mellfeszülés azóta is van. Ma szintén görcs és hányinger, de ma megjött, viszont nem olyan, mint szokott lenni. Leginkább valami rózsaszínes váladékos szerű jön.


Ettől függetlenül azért elképzelhető, hogy esetleg babát várok? Lenne értelme a héten tesztelnem, vagy várjak, míg lefut az esetleges menzesz?


2011. jún. 20. 10:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Inkább barnás szokott lenni a mensi terhességnél, ami tuti, hogy semmi esetre sem darabos. Ha nem jön meg rendesen és rövidebb lesz a szokottnál (1-2 esetleg 3 nap), akkor csinálj majd egy tesztet. Szerintem úgy péntek felé.Szorítok, hogy babás légy!

A görcsök lassan jelentkezhetnek, de a hányingert szerintem csak az elmaradó mensi után okozhatja a baba.

2011. jún. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igazából már 2 terhességen túl vagyok, de mivel minden terheség más, ezért nem tudom ezt most hová tenni. Köszi a válszt!
2011. jún. 20. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!