Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyien vagyunk itt, akiki...

Mennyien vagyunk itt, akiki naprol napra itt lógunk? Nem tudunk sehogyan sem teherbe esni és minden szalma szálba bele kapaszkodunk?

Figyelt kérdés
Mennyi ideje nem sikerül a baba és hány évesek vagytok?
2011. jún. 12. 18:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Mi február óta próbálkozunk a kistesóval. 26 éves vagyok. A kisfiam két és fél év alatt sikerült. Remélem most nem kell ennyit várunk!!! :)

Ti mióta próbálkoztok?

2011. jún. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én is elég gyakran nézegetem ezen az oldalon a teherbeeséssel kapcsolatos kérdéseket-válaszokat. Több mint egy éve próbálkozunk a babával, 28 éves vagyok. Nagyon nehezen de az elmúlt év végén sikerült teherbe esnem, de januárban a 7. hétben sajnos spontán vetélésem volt. Utána 3 hónap 'pihenőidőt' kellett tartani, most újra próbálkozunk, de sajnos egyenlőre sikertelenül.
2011. jún. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is jó ideje figyelem az oldalt.26 éves vagyok és 4 éve szeretnék teherbe esni.Nagyon elszomoritó hogy ilyen sokan vagyunk ezzel a problémával. Soha nem gondoltam volna hogy egyszer én is azt mondjam magamról,hogy meddő vagyok. Ezt kimondani szörnyü érzés.Ezt olyan ember el sem tudja képzelni, aki spontán terhes lesz rövid időn belül.
2011. jún. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi december óta próbálkozunk. Ahogy írtad, itt lógok és minden szalma szálba bele kapaszkodok. Azt a hetet amikor a menzimnek kellene (azaz nem kellene) megjönnie idáig a remény hetének hívtam, mostmár a félelem hetének hívom. Mivel nem hajszálpontos a havim, hanem 28-31 között mozog a 28. naptól már a legkisebb hasi fájdalomtól is sírva tudnék fakadni, hogy most jött meg. Éjszakánként felriadok, hogy már biztos megjött, álmomban vérrel álmodok, nagyon kóros. Már kezdek behülyülni teljesen...pedig még nem is olyan sok idő telt el, vannak akik 2,5 évet is várnak, mint pl. az első válaszoló.
2011. jún. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sokan vagyunk.... Én 27 éves leszek szeptemberben, másfél éve próbálkozunk. Novembertől kezdtünk bele komolyabban, márciusban teherbeestem, de sajnos áprilisban elmentek a babák. :( Remélem, újra összejön nemsoká. Már nagyon-nagyon nehezen bírom. :( A kineziológus állítólag segít, nekem ez lesz a következő lépés.

Te miken vagy már túl? Mivel próbálkozol most? Bogyók? Teák? Vizsgálatok? Praktikák?

2011. jún. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is elég sokat nézem! Én 28 éves vagyok és pont egy éve próbálkozunk a második babával! Már van egy 5 éves lányom aki nekem is mint az egyik válaszólónak 2 év alatt sikerűlt! De ha így haladok akkor a második is! Pedig bíztam benne hogy hamarabb összejön, mert nem akartam akkora kórkülönbséget!
2011. jún. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok Kedves sorstársaim.

Azért is tettem fel ezt a kérdést mert mikor meg kérdezi valaki itt, hogy mennyi idő alatt esnek teherbe, nagyon sok válasz , hogy elsőre, vagy nagyon hamar sikerült. Kiváncsi voltam, hogy az ellen táborban mennyien vagyunk? Sajnos, látom elég sokan.

Én 33 éves vagyok és egy lombikon tul.

Tul vagyok az átjárhatóságin és az összes többi vizsgálatokon amit kértek. Elvileg teherbe eshetnék rendesen is. Picit reménykedem is. De egyre halványodik a remény. Most semmien vitamint nem szedek. Nem praktikázom. Pihentetem a dolgot. Októberre kaptam ujabb időpontot a Kaáliba járok egyébként.

Mindenkinek kitartást kivánok!

És köszönöm a válaszokat!

2011. jún. 13. 09:41
 8/8 anonim ***** válasza:
Sziasztok. Én jelenleg 13 hetes terhes vagyok, de 2,5 évig vártunk rá. Nekünk akkor jött össze, mikor "pihentettem" a dolgot. Inszem következett volna, de úgy éreztem, most egy kicsit hagyjon mindenki békén. Aztán egyik hónapban 2 csík lett a teszten!!!! Sok sikert mindenkinek!!!!
2011. jún. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!