Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A Diane35 fogamzásgátló...

A Diane35 fogamzásgátló abbahagyása után tényleg ennyire nehezen (vagy sehogyan sem) áll vissza a hormonháztartás?

Figyelt kérdés
Főként azok válaszát várom, akik a Diane35 fogamzásgátlót szedték. Én már fél éve abbahagytam, de teljesen összeborult a hormonháztartásom, peteérésem sincs, menzim is csak elvétve. Tudom, hogy nagyon erős fogamzásgátló, és eddig szinte mindenkitől azt hallottam, miután abbahagyták nem állt vissza semmi a normális kerékvágásba hosszú hónapok elteltével sem. Babát szeretnénk, és most járok vérvételre a hormonok miatt. Van valaki, akinek a Diane35 abbahagyása után gond nélkül sikerült teherbe esnie?
2008. okt. 31. 10:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Na hát gyűlik a csapat. Én is Diane 35-öt szedtem kb. 4 évig és már 1.5 éve hagytam abba de még semmi. Menzim csak gyógyszeresen jön meg peteérés meg semmi :( Most clostit szedek (első kúrán vagyok túl ami nem sikerült) és már megint nem jött meg :(

De vannak olyanok akiknek abszolut nem kavart be a bogyó. Abbahagyták és ugynúgy volt menziük. Úgyhogy ez egyéni kérdés. Kinek mit produkál a szervezete.

2008. okt. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én sokkal enyhébb bogyót szedtem (Yasminelle-t) és nem is sokáig, kevesebb, mint két évig, és 10 hónapja nincs peteérésem. :( Én úgy gondolom, ez szervezeti kérdés, nem is annyira tablettafüggő.

Kitartás nekünk, Lányok!

Én most a talpmasszázzsal próbálkozom, a boka két oldalánál vannak az ivarszervek pontjai, állítólag lehet peteérést csinálni a masszírozással! Keressetek rá!

1. válaszoló! Napi hány clostit szedtél? (Köszi!)

2008. okt. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

1. válaszoló vagyok

Nekem a menzi 2.napjától 5 napig kellett szednem napi 1x1 szemet. Most ott tartok hogy megint nem jött meg a menzim.

2008. okt. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
sziasztok! én is diané 35öt szedtem, mái napig sem állt helyre a menszim. 7 hónapja hagytam abba, és azóta csak gyógyszeres megindítással van menszim:-( ja, és amit még hallottam, hogy a dianét csak teráiás céllal adják akinél gond volt. pl. monociszta, policiszta...
2008. okt. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
utolsó válaszoló vagyok, most olvasom, hogy hasonló a helyzetem min az első válaszadóé, a menszim ismét késik, csak sajna mindig negatív teszt az eredmény, ami kikészítő.
2008. okt. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

1. válaszoló vagyok

Utolsó válaszoló te is szedtél clostit?

Üdv:Erika

2008. okt. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Lányok! Mostmár itt kérdezem! Nektek a gyógyszer abbahagyása után egyáltalán nem jött meg? Vagy csak összevissza?Én mercilont szedtem 6hónapja hagytam abba azóta megjött már de nem rendszeres.
2008. nov. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

2.vagyok.

Nekem megjött egyszer duphastonnal, egyszer meg, a 8.hónapban magától, nagy fájdalommal, de összvissz 1 foltnyi vérrel, majd 1 nap barnázással. :(

2008. nov. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Üdv, szintén diane 35-öt szedtem (6 évig), másfél hónapja kellet abbahagynom a szedését, mert volt egy műtétem, azóta nekem sem jött meg, azaz kb 1 napig volt jelentős késéssel, azóta semmi, a hasam görcsöl. Tehát kitartás!
2008. nov. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

18 éves koromtól 3 évig szedtem Diane35-öt, majd 2 évig Yadine-t, mikor abbahagytam hónapokig kimaradt a mensim, most ott tartok h évente kb 5-6 alkalommal van meg. Van h 3 honap kimarad, van h 3 honapig rendszeres, így ujra szedem a Diane35-öt, hátha segit...

A lepényhal meg elsőnek, a reményhal meg utoljára... :D

2009. aug. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!