Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a closty tabletta nem...

Ha a closty tabletta nem hozza meg a sikert akkor azután milyen gyógyszeres kezelést fogok kapni?

Figyelt kérdés
Még csak most van az első hónap de már előre aggódom hogy mi lesz ha nem jön össze.a páromnál minden rendben van. én enyhe pcos vagyok és magas inzulinra szedek gyógyszert (merkformin).
2011. jún. 13. 15:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia!Én már túl vagyok egy három hónapos closty kúrán sajnos sikertelen lett és most megint adott a doki három hónapra clostyt hátha majd most sikerül..!!
2011. jún. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia!Én most szedtem be a 3.havi clostyt,baba még nincs:-(,de most szüneteltetjük nyárra a szedést.A gyógyszernek elnyújtott hatása van,úgyhogy nagyon reménykedem....Állítólag 3 hónap szünet után ajánlanak mégegy 3 hónapos kúrát....Mielőbbi babásodást:-))))
2011. jún. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!