Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki terhesség alatt barnásan...

Aki terhesség alatt barnásan vagy pirosan menstruált, annak mikor mutatta ki a teszt, hogy terhes? Rögtön, vagy eltelt 1-2 hónap is?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy nem rendes menszeszem van, hanem barnás pirosas, de 4 neg. tesztem van. Kettő a nemvárt előtt, kettő a nemvárt után (az egyik majdnem egy héttel utána). Már minden megfordult a fejemben (betegség,hormonzavar,méhenkivüli terhesség), ezért kérdezem. Vagy a 4 - teszt kizárja legalább a terhességet? Jó lenne, ha baba lenne, de igy féltem Őt, és ha igy van, akkor inkább most ne legyen, majd csak ha minden ok lesz!
2009. márc. 21. 20:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia!Én úgy hallottam ha darabos akkor mindegy bármilyen színű is kizárja a terhességet!Ha nem darabos akkor lehet esély terhességre de a menstruáció önmagában nem okoz bajt a babának annál inkább a buta felesleges idegeskedés!Ne aggódj ha baba van csak az a dolgod,hogy pihenj ne idegeskedj és csinálj egy tesztet ha+akkor meg doki ő meg fog nyugtatni!Sok sikert!
2009. márc. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szia!Köszönöm szépen a válaszodat! Nem, nem darabos, nem is fáj semmim sem, csak úgy jön...

Tesztet ma is csináltam, meg mint irtam is, már ez a negyedik. Ennyi csak nem tévedhet? Ja, és mind különböző. Ahogy elnézem úgyis doki lesz a vége, ha ez igy folytatódik, de addig is szeretnék -elsősorban- megnyugtató válaszokat, tapasztalatokat ezzel kapcsolatban, azért is kérdeztem rá :)

Mégegyszer köszönöm!

2009. márc. 21. 20:44
 3/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok!Olyan ismerősöm is van akinek egyáltalán nem volt + tesztje és mégis terhes volt és egy gyönyörű immár öt éves lánya van!Tehát a legmegbízhatóbb választ az orvos tudja megadni de ő is csak kb két héttel a mensi elmaradása vagy szokatlan leholyása után!Kívánom,hogy azt mondja amit hallani szeretnél!
2009. márc. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen Neked, kedves vagy!

És az ismerősödnek is ilyen tünete volt, úgy nem volt + tesztje, vagy úgy irtad, hogy csak arra, hogy a + teszt hiánya is utalhat terhességre?

Hu, ezt jól megaztmondtam :)))) Remélem azért érthető voltam...próbáltam az lenni.

2009. márc. 21. 21:06
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia, nekem detto ugyanez a szitu, ha hiszed , ha nem, februar vegen, irto furcsa menzim volt, egy-ket nap barna. soha nem volt meg ilyen, ketto negativ tesztet csinaltam, semmit nem erzek igazabol, megvarom a marcius vegi esedekest, aztan meglatjuk.
2009. márc. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Szia! Üdv a klubban! :)

Viccet félretéve, köszönöm a válaszodat!

Nekem sem volt még ilyen, ezért vagyok beparázva. Meg most próbálkozunk babával, és nem szeretném, ha rögtön baj lenne.

2009. márc. 21. 21:10
 7/8 anonim ***** válasza:
Az ismerősömnek ugyan ki maradt de hiába tesztelt nem lett pozitív csak az orvosi vizsgálatkor derült ki,hogy terhes akkor meg már a 6-7.hétben járt tehát nem törvényszerű sem a mensi elmaradása sem a + teszt!Mindenki szervezete másként működik!Akinél a hormonok nem az átlagos módon működnek annál az átlagos tünetek sem biztos,hogy mérvadóak!De ez nem jelent veszélyt!Hallgass a megérzéseidre csak ne hagyd,hogy megcsaljanak mert a csalódás rosszabb mint a kudarc!Nekem el hiheted két éve szeretnénk babát és ha az átlagos tüneteket nézem akkor eddig szinte minden hónapban terhes voltam!:)Ja és azt hiszem most is az vagyok!:)))Még van hat reményteljes napom!!!!
2009. márc. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm, hogy irtál nekem. Azt tudtam, hogy a tesztek sem lehetnek mindig mérvadóak, és tényleg szeretném, ha + lenne, de igy, hogy most ilyen cipőben járok, inkább azt mondom, hogy ne legyen az. Csak max akkor, ha nem veszélyezteti a babát :-) Drukkolok Neked, hogy sikerüljön, és 6 nap múlva -vagy akár hamarabb is- egy szép, jól kivehető + tesztet kivánok Neked :-)
2009. márc. 22. 07:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!