Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Halvány pozitív teszt több...

Halvány pozitív teszt több óra múlva?

Figyelt kérdés
Volt már vki így és valóban terhes is volt?37 fölötti reggeli hő,kissé krémes folyás,enyhe mensi fájdalmak,nyomásra érzékeny mellek,derékfájás,időszakos erős fáradság,türelmetlenség.Ezek a tüneteim.
2009. márc. 21. 20:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Sajnos 10 perc után értékelhetetlenek:-( rá van írva, sajnálom:-(
2009. márc. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Grófházy ***** válasza:
100%
egyet értek elsővel.Sajnálom.Ne éld bele magad.Nagyon rossz csalódni
2009. márc. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem csak városi legenda az, hogy van aki a kukából horgászta elő a pozitív tesztjét. A több órás "eredmény" valóban nem értékelhető, az azonban előfordulhat, hogy kell jó pár perc mire pozitívvá válik. Nem lehet tudni, hogy esetedben miről van szó. Várj 2-3 napot és akkor tesztelj újra. Ha a mostani tesztelésed a nem várt előtti volt akkor várd meg, hogy valóban kimaradjon.
2009. márc. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem csinálj még egyst, ha van otthon másik, akkor holnapi első vizeletből. Persze, attól is függ, mikorra nem várod. Amig nem jön meg, van remény! Utána is, csak csökkenek az esélyek.
2009. márc. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Keddre nem várom,csak reménykedem és nem bírtam ki.A hőm fokozatosan csak emelkedik,ezért is reménykedem,bár nem tudom hogy a mensi előtt kell hogy emelkedjen e egyáltalán?
2009. márc. 21. 20:50
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
babát tervezők otthona:itt meg nézhetsz hő görbéket terhesség esetén hogyan alakulnak és nagyon sok más érdekes dolgot!Szurkolok,hogy baba legyen!!!
2009. márc. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

nem varosi legenda a kukabol kiszedett pozitiv teszt. tapasztalat.

amikor en igy jartam, akkor parom nezte 10 percig es azt mondta, ez negativ, a papirja ezt mondja. en meg bamultam kb 20 percig, aztan rahagytam, megneztem egy filmet, es teljesen veletlenul, a mai napig nem tudom, miert neztem meg megint, de ott volt a halvany csik. azt hittem, hulye vagyok, aztan parom is megnezte, szerinte is ott volt. egy het mulva csinaltam masikat, az meg mar ahogy szinezodott el a hatter, ugy jelent meg a hatarozott masodik csik is.

2009. márc. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Több óra után már nem értékelhető. Én is jártam így és nem volt baba. DE! Nagyon korán csináltad, ilyenkor még nekem is nega volt. 3 nap múlva (nem várt előtti este!!) már pozitív. Így nincs kizárva a terhesség, csak várj pár napot a teszteléssel.

Drukk! Majd írd meg.

2009. márc. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!