Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Két halvány pozitív teszt,...

Két halvány pozitív teszt, utána meg már 3 negatív?

Figyelt kérdés
Egy hete késik a menstruációm, az első két teszt halványan pozitív lett, aztán csináltam pár nap múlva, hogy biztos legyek benne, de azok meg negatívok lettek. Akkor most mi van? Olyan jó lenne, ha azért baba lenne :)
2011. szept. 20. 13:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát ez itt most többesélyes.

Egy orvost mindenképp megér. Jelentkezz be, így vagy úgy, jó ha lát!

2011. szept. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vegyél más fajta tesztet,de ha mindíg késik akkor menj el egy vérvételre.A nőgyógyászod ad vizsgálatkérő lapot ,elmész leveteted a vért és másnapra már van eredmény de lehet még aznap.ebből tutira kiderül a dolog.
2011. szept. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
....akkor valószínűleg valami elkezdődött nálad (ezért lett halvány pozitív), de nem folytatódott, így késéssel meg fog jönni a menstruáció, nagy valószínűség szerint.
2011. szept. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia, én is így jártam az előző hónapban, halvány pozi tesztek, aztán 3 hét késéssel megjött. Ezt hívják kémiai terhességnek. Kívánom, hogy veled ne ez történjen!
2011. szept. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!