Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy lehet hogy két ampulla...

Hogy lehet hogy két ampulla 5000 Pregnyl beadása után is csak nagyon halvány a terhességi teszt?

Figyelt kérdés
Ne nézzetek hülyének, csak kiváncsiságból csináltam a 25-ös tesztet, mert tudni akartam hogy milyen erös lesz a második csik rajta hogy ha pl. a 10,11 Dpo-n elkezdek tesztelni /hogy terhes e vagyok/lássam a különbséget hogy halványadik vagy erösödik e a csik. Ezt tegnap kaptam este. Ma délután teszteltem és igaz hogy kivehetoen de alig látható. Miért ilyen halvány? Rosszul lett beadva az injekcio? Ilyen nagy adagnál eros tesztnek kéne lennie nem? Valami gond lehet? Igy is meg fog repedni a tuszom? Légyszi normális válaszokat adjatok hogy mi a véleményetek, nem vagyok már csitri és kezdő sem. Inszemre készulunk. 27L
2011. okt. 19. 19:05
 1/9 A kérdező kommentje:
senki?
2011. okt. 20. 16:32
 2/9 anonim ***** válasza:

Azóta csináltál még tesztet?

Ez engem is érdekel,én tegnap kaptam ugyanennyi pregnylt.

2011. okt. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
szia.csináltam ma reggeli pisiből.egy icipicit erösebb.de szerintem ennek már nagyon erösnek kéne lenni nem?
2011. okt. 20. 17:24
 4/9 anonim ***** válasza:
csináltál még tesztet,van valami változás?
2011. okt. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
szia.nem csinaltam.mar nincs otthon tesztem.
2011. okt. 21. 22:12
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor kitartást a tesztelésig és kívánom hogy pozitív legyen!
2011. okt. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :D
2011. okt. 23. 19:11
 8/9 A kérdező kommentje:
Ja és viszont kivánom!!!
2011. okt. 23. 19:12
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is csináltam tesztet (10-eset)Tüszőrepi után 7 nappal és semmi második csik nem volt rajta!Érti ezt valaki???

2011. okt. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!