Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen a görbém? A vérfolt...

Milyen a görbém? A vérfolt lehetett beágyazódáésos vérzés? Lehet ebből baba?

Figyelt kérdés

29 naposak a ciklusaim péntekre nem várom ha nem jön mikor teszteljek?

[link]


2011. jún. 14. 10:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát! Nekem nagyon sanszos a hőd alapján,hogy most van ovud. Akkor,amikor behúzta szerintem nem volt.
2011. jún. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de most pénteken kell megjönnie, illetve szombaton volt egy kis vérfoltom és elötte meg megvotl e peteéréses hasszurkám és a folyásom is (2 nappal késöbb mnit mikor behúzta a vonalat)
2011. jún. 14. 10:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Fura ez a hirtelen ugrás...nem kezdted el máshol mérni a hődet hónap közben?
2011. jún. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

Én azt értem, de ahogy nézem, utána alaphő alá esett, ami nem lehet. Meg,ha meg is reped a tüsző, akkor min. két tized fokkal meg kell emelkedni, de neked az csak jóval később volt!

2011. jún. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
de hüvelybne kezdtem el mérni eddig szájban mértem de minden reggel szájban és hüvelyben is mértem ma reggel szájban 37,1 volt tegnap 37,0 elötte 37,1 azelött 36,9 elötte 36,8. akkro nem lesz baba?
2011. jún. 14. 11:04
 6/6 anonim ***** válasza:

Egy hónapban egy helyen mérd végig, ne itt is ott is.

Így értékelhetetlen a görbe.

2011. jún. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!