Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha inszemináció utáni 12....

Ha inszemináció utáni 12. napon negatív a tesztem, akkor biztosra vehetem, hogy nem sikerült?

Figyelt kérdés
Szerdára nem várom a mensit.
2009. márc. 22. 08:52
 1/8 anonim ***** válasza:
En azt mondom, hogy ne vedd biztosra! Habar nekem nem volt inszeminaciom de ha termeszetes uton is fogan meg a baba azt szoktak mondani, hogy a fogantatas napjatol a 14 napon kell tesztelni. 7-10 nap a beagyazodas. Beagyazodas utan a 2-dik napon a verteszt mutatathat pozitivat a vizelet meg ket napra ra. Tudom kivetelek mindig vannak, hogy hamarbb pozitiv lett valakinek de sosem tudni mi van a hatterbe. Az ugymond torvenyszeru teszteles 14 nappal az aktus utan. Felejtsd el azokat, hogy 7 vagy akkar 9 nappal az aktus utan kimutatja mert azt irja a teszten. Szerdan vagy csutortokon reggel tesztelj elso vizeletbol ne keseredj meg el mert szerintem korai volt. Pozitiv tesztet kivanok neked!!!! :)
2009. márc. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!És megnyugtattál a válaszoddal nagyon!
2009. márc. 22. 09:04
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is korai volt a teszteleés. Még nincs annyi hormon, hogy ki mutatható legyen a teszten a siker!!!
2009. márc. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ilyenkor még nem mutatja a teszt. Nagyon kevés a kivétel, hogy mégis.

A 16. nap körül tesztelj elsőből, az már talán halvány csíkos lesz, ha pozitív! Nagyon drukkolok!

2009. márc. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy válaszoltatok!Remélem 2 csíkos lesz!
2009. márc. 22. 17:07
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát sajnos nem sikerült ez sem:(
2009. márc. 28. 06:31
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajnálom. :(
2009. ápr. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm,aranyos vagy.
2009. ápr. 4. 07:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!