Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » S. O. s Terhes vagyok vagy...

S. O. s Terhes vagyok vagy hormon zavar okozza?

Figyelt kérdés
sziasztok! segitesetek ha volt valakinek hasonló : május 9 én volt utolsó mensim. babát szeretnénk párommal igy természetesen nem védekezünk. a ciklus közepe felé 2 napig gyenge barna folyásom volt ami el is mult. ez kb 22.én volt. 27-töl alhasi feszülést éreztem,amihez késöbb szédülés émelygés társult. ekkor már gyanakodtam. junius 7én kellett volna megjönnie a mensimnek, nem jött meg. kb 1.5 hete sokkal nagyobb lett az étvágyam állandóan ennék,a mellem szurkál feszül, a hasam megpuffadt,a folyásom pedig sokkal bövebb lett(nem ég semmi panaszom nincs) sokszor beszédülök és fáradékonyabb vagyok. ha sokat mozgok kapkodom a levegöt kifáradok( nem vagyok kövér 59 kg vagyok) az alhasi feszülés azóta is fennáll mintha meg akarna jönni.a hömérsékletem mindig 36.7 max reggel. most már 2 hete 37.1 37.3 reggel. és nem csökken le.és sürün járok pisilni.eddig este mindig hajnalban aludtam el éjjeli bagoly voltam:) most este 10-11 kor alszom és reggel 5 kor már kelek pisilni. megváltozott az egész napi rutinom minden ok nélkül. több tesztet csináltam . minden ott van halványan a csik. de nem erösödik:( ráadásul amin ma kiakadtam hogy a labor pisi tesztem negativ lett. de már 37 napja nincs mensim és a terhességi tüneteim megvannak. kérlek segitsetek! volt valakinek hasonló? terhes vagyok csak nincs elég hormon a vizeletemben vagy ez mi??? én már teljesen magam alatt vagyok, a doki nem akar megvizsgálni igy negativ teszttel azt mondja felsleges uh-t csinálni. multhéten egy hasit csinált de a fiammal is 4-5 hetsen csak hüvelyivel látták. kérlek mondjatok valami okosat. olvastam hogy volt olyan aki nega teszt ellenére terhes volt. ez megeshet annak ellenére hogy a fiamat 35 napon kimutata a teszt erösen? vagy mi lehet velem?
2011. jún. 14. 15:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Két esélyes, akár lehet egy baba keze is a dologban. Amit leírtál, az nagyon gyanús, ha a negatív labor teszt nem volna, azt mondanám, hogy valószínűleg babát vársz. Babás reklámoktól, érzelmes filmektől nem fog el a sírás?
2011. jún. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom,hogy önmagában még nega teszt mellett lehetnél terhes, de ha a laborod is negatív, akkor nem. Azért az nem nagyon téved!

Azt sem gondolnám, hogy nincs elég hormon a vizeletedben, mert május 9.-e óta ugye már több,mint egy hónap eltelt, vagy ahogy írta is 37 nap, szóval szerintem már kellene lenni.

Uh-ot nem csináltak?

2011. jún. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Jó kérdés. Várj még egy kicsit szerintem. Nekem is felborult a menszim (gondolom annyira szerettem volna babát). Volt hogy 10-11 napot is késett. Lehet, hogy nálad is ez van. De persze az sem teljesen kizárt, hogy túl korán csinált a doki vizsgálatot. Mondjuk UH-ra tényleg korai még elmenni. Meg így tényleg nem szoktak (drága). Ha nem jön meg még egy pár nap múlva sem (júni 7.+ 2 hét). Akkor csinálj még egy tesztet.
2011. jún. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
igen tudom hogy kétesélyes. uh.t a multhéten csináltak. tudom hogy nem nagyon téved a labor vizelet teszt de olvastam nem is egy anyukától hogy negativ labor mellett terhes volt. a mensi késéstmég be magyaráznám hogy csak csúszik de ennyi mindent már nem. ez furcsa számomra. ha lenne pénzem magándokihoz mennék de nincs. így marad az elavult sztk.:( csak gondoltam hátha van valaki aki nega labor mellett terhes volt.:( hormon zavar nem tudom okoz e enny mindent,nekem ennyit soha nem csúszott a mensim mint most és volt régebben problémám a hormonjammal de akkor 83 kg voltam nem 59. és akkor inkább sürün véreztem nem késett-
2011. jún. 14. 15:39
 5/13 A kérdező kommentje:
az elsö válaszolónak: de, mindenen elsirom magam nem csak babás dolgokon. volt már hogy azt hittem terhes vagyok és nem voltam az. de akkor nem is volt ennyi dolog ami összefüggés lenne. túl sok minden van egyszerre amit ne foghatnék terhességre. de lehet már ennyire szerencsétlen vagyok. egyébként nem vagyunk rágörcsölve a baba témára ha jön akkor várjuk. csak ez a hónap nayon gyanus nekem már. és már teljesen magam alatt vagyok hogy senki nem mond nekm semmit. aki szerint nem vagyok terhes az mondjon valamit mi okozhatja ezeket?? kiváncsi vagyok
2011. jún. 14. 15:43
 6/13 anonim ***** válasza:

Őszintén! Szerintem valami más bajod van, és lehet, beképzeled a tüneteket. A labor nem szokott tévedni. Lehet,hogy történt már ilyen, de millióból egy!

Egy vizsgálatra sem tudnál magánorvoshoz menni? Az kb. 10 ezer!

2011. jún. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de szerintem nem vagy mar terhes. Elindulhatott valami, de vagy nem volt életképes vagy nem tudott megtapadni rendesen. Innen lehet az is, hogy halvanyak a tesztjeid és nem erősödik. Nekem kétszer volt ilyen annyi különbséggel, hogy a véremben is kimutathato hcg volt, mégsem latszodott petezsak vagy több. Két-harom hét késés utan megjött. Masik alkalommal pedig folyamatos pozi tesztek, de nem erősödött, és úgy emlékszem 1,5 hét késés utan megjött. Szorítok, hogy baba legyen mégis, de szerintem nem ez volt most a ti időtök!
2011. jún. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
hát már fogalmam sincs. nem tudom mi bajom lehet akkor ami terhességi panaszokat okoz. és nem is egyet. az itthoni tesztjeim mutatják a babát. csak nem erösödik. a barátnöm mondjuk egyik tesztnek sem hisz amióta becsapták. ö azt vallja nem kell egyik papir teszttel sem foglalkoznom az uh a lényeg. azt pedig holnap vagy pénteken megnézik- nem mindenkinek kezdi el egyböl termelni a hcg-t a szervezete. hónapok óta a netet és az orvosok véleményét bujom. remélem nem tévedek a megérzésemmel kapcsolatban.:( szoritsatok.
2011. jún. 14. 18:15
 9/13 A kérdező kommentje:
annyit szeretnék csak hozzáfüzni még hogy a fizikai tüneteket produkálhatom. a mensi csúszhat bármitöl bár ennyit soha életemben nem csúszott pedig 26 éves vagyok. van egy fiam tudom vele mit éreztem anno. de egy dolgot nem lehet bemagyarázni. az ébredési höm 2 hete 37.1 37.3 és ezelötti hónapoban a 36.7 et se ütötte meg és az se volt ritka hogy 36.2 volt csak. mindenhol azt irják az orvosok és a szakosok" hogy peteérés után megemelkedik és mensi idöpontjában leesik. nekem eddig mindig leesett sőt eddig fel se ment. most meg folymatosan 37 felett van ami egyértelmüe terhességre utal . a folyásomról nem is beszélve hogy teljesen más lett sokkal több és viz szerü.
2011. jún. 14. 18:24
 10/13 A kérdező kommentje:
íme egy egy példa ami az én megérzésemet igazolja szintén erröl az oldalról: Szia! Én azért írok neked, hogy egy kis reményt adjak. Nekem Márc. 26-án volt meg utoljára. Május első hetében nekem is csináltak laborban tesztet (vizeletből) - lett. Elmentem uh-ra nem láttak semmit, csak megvastagodott nyálkahártyát. Rá 2 hétre, mikor még mindig nem jött meg, csináltam én egy tesztet ami + lett. Elmentem újra uh-ra még mindig nem láttak semmit. Május 28-án elmentem egy magánrendelésre, hogy kivizsgáltassam magam. Na akkor közölte velem a doki, hogy 8 hetes vagyok, van szívhang is, de nagyon-nagyon el volt bújva, és a hátrahajló méhnél nehezebb is észrevenni. Szóval ne add fel, légy türelemmel.(tudom, könnyű mondani!) " ezek miatt él bennem a remény csakis."
2011. jún. 14. 18:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!