Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » S. O. s Terhes vagyok vagy...

S. O. s Terhes vagyok vagy hormon zavar okozza?

Figyelt kérdés
sziasztok! segitesetek ha volt valakinek hasonló : május 9 én volt utolsó mensim. babát szeretnénk párommal igy természetesen nem védekezünk. a ciklus közepe felé 2 napig gyenge barna folyásom volt ami el is mult. ez kb 22.én volt. 27-töl alhasi feszülést éreztem,amihez késöbb szédülés émelygés társult. ekkor már gyanakodtam. junius 7én kellett volna megjönnie a mensimnek, nem jött meg. kb 1.5 hete sokkal nagyobb lett az étvágyam állandóan ennék,a mellem szurkál feszül, a hasam megpuffadt,a folyásom pedig sokkal bövebb lett(nem ég semmi panaszom nincs) sokszor beszédülök és fáradékonyabb vagyok. ha sokat mozgok kapkodom a levegöt kifáradok( nem vagyok kövér 59 kg vagyok) az alhasi feszülés azóta is fennáll mintha meg akarna jönni.a hömérsékletem mindig 36.7 max reggel. most már 2 hete 37.1 37.3 reggel. és nem csökken le.és sürün járok pisilni.eddig este mindig hajnalban aludtam el éjjeli bagoly voltam:) most este 10-11 kor alszom és reggel 5 kor már kelek pisilni. megváltozott az egész napi rutinom minden ok nélkül. több tesztet csináltam . minden ott van halványan a csik. de nem erösödik:( ráadásul amin ma kiakadtam hogy a labor pisi tesztem negativ lett. de már 37 napja nincs mensim és a terhességi tüneteim megvannak. kérlek segitsetek! volt valakinek hasonló? terhes vagyok csak nincs elég hormon a vizeletemben vagy ez mi??? én már teljesen magam alatt vagyok, a doki nem akar megvizsgálni igy negativ teszttel azt mondja felsleges uh-t csinálni. multhéten egy hasit csinált de a fiammal is 4-5 hetsen csak hüvelyivel látták. kérlek mondjatok valami okosat. olvastam hogy volt olyan aki nega teszt ellenére terhes volt. ez megeshet annak ellenére hogy a fiamat 35 napon kimutata a teszt erösen? vagy mi lehet velem?
2011. jún. 14. 15:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szia! Voltál UH-n? Láttak valamit?
2011. jún. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
szia. nem voltam még mert beteg lett a nődoki nincs nögyógyászat. de a mai tesztem is halvány pozi és nincs mensim. szerintem terhes vagyok. a mellem nagyon fáj és tiszta ér az egész mind ki van duzzadva napok óta és egyred jobban érzem. remélem engem igazol az uh majd. irni fogok mivan.
2011. jún. 17. 19:00
 13/13 anonim ***** válasza:
Szurkolok, hogy minden úgy alakuljon, ahogy szeretnéd! Majd írj!
2011. jún. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!