Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől nem megy fel a hőm a...

Mitől nem megy fel a hőm a peteérés után? Még ha holnap ugrik egyet az jó?

Figyelt kérdés
[link]
2009. márc. 22. 12:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Az se vészes ha nem hírtelen ugrik fel hanem lassabban, mint nálad. Lényeg hogy min. 5 tizeddel magasabb legyen a ciklus második fele. A tüszőrepedéskor kiszabaduló progeszteron emeli a hőt.
2009. márc. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezt én is szeretném tudni, mivel nekem is peteérés után 4 nappal ment fel. Szerintem később reped meg a tüsző, és az nem jó. Erre adják a tüszőrepedést okozó injekciót.
2009. márc. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Előző válaszadóhoz csatlakozom. Sőt, lehet peteérés, viszont a tüszőrepedés elmarad.
2009. márc. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Miért nem jó ha később reped meg? illetve mihez képest később? lényeg hogy megreped amikor eléri a kellő érettséget. Ha nem repedne meg az lenne a baj. Nem jól gondolom?
2009. márc. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. 2 napig emelkedett a hőm és (iker) terhes lettem.
2009. márc. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ú, de jó! Irigyellek!
2009. márc. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Elnézést! 12 óra 10 = első 12:09-es!
2009. márc. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szóval még ne aggódjak és nézzem a továbbiakban a hőm emelkedését :). Igyekszem nem türelmetlenre venni:). Köszi a válaszokat és kérdéseket!
2009. márc. 22. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!