Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi a valószínűsége, hogy...

Mennyi a valószínűsége, hogy ezek babára utalnak?

Figyelt kérdés
20-a környékére (inkább előbb)nem várom. Szombat óta, apró kiütés szerű pontok vannak az arcomon. Nem pattanás, ez valami más. Melleim feszülnek, fájnak. Ez az 1 hónap a tabi nélkül, babát szeretnénk. Esetleg valaki volt így? Mensis görcseim nincsenek, talán néha szurkál a hasam.
2011. jún. 15. 10:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha ez az első hónap, akkor szerintem nem is kellene még próbálkoznotok. A piros pöttyök, szerintem, ettől függetlenek.
2011. jún. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
a gyógyszer abbahagyása után 3 hónapot javasolnak. A te orvosod nem mondta? Amúgy szerintem ezek a tünetek épp annyira utalnak babára, mint menzeszre. Állítólag a tabletta abbahagyása után még nagyobb az esély a teherbeesésre, csak a körülmények nem kedvezők, mert még nem tisztult ki a hormon a szervezetetből. Ettől persze még lehet problémamentes terhesség és egészséges baba, csak nem érdemes kockáztatni. Én ugyan sosem vetéltem el, de szerintem az rosszabb, mint várni és nem jön.
2011. jún. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nekem ez a 2. tabi mentes hónap. Első hónapban éreztem a peteérést, onnantól kezdve hányingerem volt, ragyáim lettek, szurkált a petefészkem, feszült a méhem, fájt a mellem. 2 napig "menstruáltam". nem vér jött, hanem barnás trutyi.

Most megint peteérésem van.... majd kiderül:)mi lesz hónap elején:)

szerintem is jobb kihagyni legalább az első hónapot!!

Sok sikert!

2011. jún. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
a mai gyógyszerek olyanok,hogy nem kell várni hónapokat, sőt egy percet sem.és én is úgy tudom,hogy az első hónapokban van a legtöbb esély a terhességre. egyébként szép bőröm van alapból, mensi előtt 1-2 pattanás szokott előjönni.de ez most nem az.nem vagyok allergiás sem. én is azután következtettem,hogy máshol olvastam ezeket a jelenségeket, mint terhességi tényező.
2011. jún. 15. 10:31
 5/14 anonim ***** válasza:

Hát én akkor is várnék vele még. A tabi akkor is véd ha elfelejted bevenni, ergo kell neki idő, amíg kiürül. Hallottam olyat, hogy ez hormonzavart okozhat a babánál, illetve kutatják azt is, hogy a nemi identitásproblémákkal küzdőknél okozhatta e a zavart, az hogy fogamzásgátló mellett érkeztek.

A pattanást okozhatja az is, hogy megvontad a szervezetedtől a tabit. A görcs és a mellfeszülés utalhat pé-re is. Ami talán kicsit későn van, de ez is betudható a tabinak.

2011. jún. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Egyébként ha terhes lennél, még semmi jele nem lenne.
2011. jún. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem terhességi tünet. Egyébként, én is szedtem pár hónapig fogamzásgátlót, de nem bírtam és abbahagytam. Nekem azóta tiszta pattanásos a bőröm mielőtt megjön, de nem gondoltam, hogy az, mert nekem sem olyan volt mint a pattanás, elmentem bőrgyógyászhoz is mert olyan fura volt, aztán mondta, hogy a hormonok kicsit ilyenkor megzavarkodnak.

Nekem a nődokim annak ellenére, hogy nem sokáig szedtem a fogamzásgátlót azt tanácsolta, hogy legalább 3 hónapig mindenképpen védekezzünk, mert annak ellenére, hogy ezek a gyógyszerek nagyon jók, mégis hormontartalmuk a kicsire hatással lehet, ha nem ürül ki teljesen. Mi akkor nem akartunk babaát,így védekeztünk is.

2011. jún. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én sok helyen olvastam róla, hogy a fogamzásgátló abbahagyása után kialakulhat pattanásosabb bőr mint előtte. Nekem is így volt, soha nem volt az arcomon egy pötty sem, -még mensi előtt sem!- olyan volt mint a babapopsi :) most hogy már lassan egy éve nem szedem, azóta jönnek ki rajtam. Nem vészesen sok, de 3-4 ragya/pötty mindig van! Szóval nem sok, de nincs olyan hogy ha az egyik elmúlik, ne lenne helyette egy másik, máshol. Szóval ne ennek tudd be. Kívánom neked, hogy minden rendben legyen! :)
2011. jún. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
értem. igaz közérzetem is rossz, egész nap alszom, szédelgek, fázom, meg hát a bimbók.... azok érzékenyek rendesen.jó lenne ha baba lenne. Tavalyi 1 év próbálkozás után nem sikerült, szóval meglepődnék.
2011. jún. 15. 16:55
 10/14 A kérdező kommentje:
na meg állandóan rájárok a hűtőre már idegesítő....
2011. jún. 15. 16:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!