Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki tervez harmadik babát?...

Ki tervez harmadik babát? Mekkora lesz a korkülönbség? Mióta próbálkoztok?

Figyelt kérdés
2011. jún. 15. 11:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Első gyerek fiú, 3,5 éves, masodik gyerek szintén fiú, 7 honapos, és remélem hétfőn pozi tesztet tartok a kezemben a harmadikkal. Ha nem akkor probalkzunk tovabb :)
2011. jún. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szurkolok:) szoptatsz még? Nekem 5éves és 10hónapos. 2 hónapja próbálkozunk,de semmi.Az orvosom azt mondta a szoptatás alatt nem volt peteérésem.8hónapos volt mikor elválasztottam (más miatt).
2011. jún. 15. 11:32
 3/5 anonim ***** válasza:

3 éves a nagylányom, 19 hónapos a kicsi lányom, kb 3 év múlva tervezzük az Öcsit, de lehet most besikerült valahogy bár ez még nem biztos. Császáros volt mind és lesz is!

Nektek drukkolok!!!!!

2011. jún. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Sajnos mar nem. 4 honapos koraig tudtam, utana teljesen elapadt a tejem. Nekem megjött mar a szülést követő 5. héten, úgyhogy peteérésem volt, de mivel csaszaros volt a masodik, így a 6 honapot meg kellett varnunk. A doki megnézte a hegem, és bolintott :). Szurkolok nektek is!
2011. jún. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia..Nekem az első lányom most 21.én lesz 6 éves,a másik lányom jövő hónap 28,-án lesz 3 éves,és ugy néz ki hogy útban van a harmadik baba is..Ma voltam uh-án és 25mm a nyálkahártyám és van egy 5mm petezsákom..Remélem jövőhéten többet is látunk már...
2011. jún. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!