Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyha a reggeli vizeletet...

Hogyha a reggeli vizeletet egy üvegbe félretettem, akkor ha most órákkal később csinálok tesztet, pontos eredményt ad? Vagy csináljam inkább délutáni vizeletből? SOS válaszokat szeretnék!

Figyelt kérdés
8 napja késik, szombati tesztem még negatív volt. Csak most tudtam eljutni a gyógyszertárba. Szerintetek hogy csináljam?
2011. jún. 15. 12:53
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Szerintem csinálhatod a délutáni tesztből. Én este csináltam és egyből két csík lett. kb nekem is ennyit késett. Szerintem a lényeg, hogy friss vizelet legyen.
2011. jún. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Bocsi az elírásért nme délutáni tesztből, hanem vizeletből. Bocsika. :)
2011. jún. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Én este 10 környékén csináltam meg anno a tesztet és halványan pozitív volt. Örültem, mint majom a farkának.

Másnap reggel vettem egy tesztet és megcsináltam azt is, de az sem volt az első vizeletből. Ott már erősebb volt a csík.

2011. jún. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Akkor nem aggódom emiatt! Megcsinálom délutániból! Drukkoljatok! :-D
2011. jún. 15. 13:06
 5/24 anonim ***** válasza:

Drukkolok:)


Amúgy nyugodtan megcsinálhatod a reggeli eltettből is, a laborba is befőttesüvegben hozzák a mintát, és abból is meg lehet csinálni a terhességi gyorstesztet:)

2011. jún. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Én többször csináltam úgy,hogy reggeli vizeletet eltettem és órákkal később csináltam meg,pozitív lett! Volt,hogy 12órával később sikerült megcsinálni,de mivel 2 tesztem volt gondoltam megcsinálom és az is pozi volt (és tényleg terhes voltam). Drukkolok én is,majd írd meg,hogy mi lett!
2011. jún. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Kíváncsian várom az eredményt
2011. jún. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Reggeliből jó! nyugodtan csináld meg ha félretetted,különben miért tetted félre! :) szorítok nagyon.
2011. jún. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Na?
2011. jún. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Hát...nagyon gyenge második vonal az eredmény :-/ három nap múlva újra tesztelek. Tavaly ugyanígy volt, két hét késés után mutatta ki, sajnos akkor elvetéltem. Remélem most szerencsésebbek leszünk!
2011. jún. 15. 20:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!