Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyha a reggeli vizeletet...

Hogyha a reggeli vizeletet egy üvegbe félretettem, akkor ha most órákkal később csinálok tesztet, pontos eredményt ad? Vagy csináljam inkább délutáni vizeletből? SOS válaszokat szeretnék!

Figyelt kérdés
8 napja késik, szombati tesztem még negatív volt. Csak most tudtam eljutni a gyógyszertárba. Szerintetek hogy csináljam?
2011. jún. 15. 12:53
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a drukkokat! Az ultrahang még csak annyit mutatott, hogy 14 mm nyálkahártya, ami az orvos szerint jó jel! És valószínűleg egy spontán peteérés eredménye lehet ez a csúszás! Hétfőn újabb teszt, szerdán újabb ultrahang és akkor már biztosabbak lehetünk!
2011. jún. 22. 13:16
 22/24 anonim ***** válasza:
Szorítok nagyon!!!
2011. jún. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Na mizu?
2011. jún. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Sajnos csütörtökön vérezni kezdtem, és görcsölni, de úgy mensi szerűen. Pénteki tesztem negatív, a mai pedig eldönthetetlen szerintem. Szerdán azért elmegyek még az ultrahangra. Tavaly ilyenkor is ugyanez történt, az ultrahang utáni napon ugyanígy vérezni kezdtem. Majd meglátjuk mit mond az orvos szerdán!
2011. jún. 27. 15:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!