Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Próbálkozhatunk már szerintete...

Próbálkozhatunk már szerintetek július közepén ha április végén volt egy kaparásom? Két vérzés lesz mögöttem majd.

Figyelt kérdés
2011. jún. 15. 14:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Missed ab volt?

Ha nem mondott mást a doki, két vérzés után nyugodtan (nekünk két mensit mondtak, három lett belőle:D)

2011. jún. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Még legalább egy ciklust várj.Én fél évet adtam magunknak,mert a lelkemnek is rendbe kellett jönnie.
2011. jún. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Missed ab volt a 8-ik héten.

3-4 hónapot mondott de én már lelkileg készen állok.

Olvastam hogy sokaknak már az első menzi után összejött egészséges baba meg van olyan is aki 6 hónapot várt és mégegyszer missed ab lett.Tehát ugy érzem ez bekövetkezhet akkár mennyit várunk sajnos...

2011. jún. 15. 15:34
 4/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Két-három hónap után a hormonszintek ideálisabbak egy újabb terhességhez, mint fél éve után.

Nekem eddig: első missed a 16. héten, majd harmadik mesi után fogant baba, most két éves, teljesen OK. Harmadik terhesség ismét missed ab. 18. héten. Három mensit vártunk (de ez vagy négy és fél hónap volt), most ötödik hónapja nem jön a tesó:((( )

2011. jún. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi 6 hetet vártunk, a doki engedélyezte, hogy próbálkozzunk újra. Első hónapban nem jött össze, szóval a szervezet biztos tudja, hogy mikor vagy rá alkalmas. Én belevágnék a helyedbe, ha lelkiekben túl vagy rajta.
2011. jún. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Missed ab utáni 3. hónapban lettem terhes 1x nem védekeztünk. 3 hónapot kellett volna várni a doki tanácsára.

11 hónapos egészséges kisfiunk van:)

2011. jún. 20. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi lányok!Jó hogy bátorítotok!
2011. jún. 20. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!