Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet a terhesség jele? Vagy...

Lehet a terhesség jele? Vagy valami rosszabb?

Figyelt kérdés
ebben a hónapban menstruáció volt,valamilyen áttetsző folyadék jön a mellemből. olyat lvastam hogy ez lehet kóros folyamat is,nem csak terhesség. szerintetek?
2011. jún. 15. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem hallottam még ilyet terhesség elején. Menj dokihoz.
2011. jún. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Előtej még nem lehet, mert az még korai lenne, ha rendesen megvolt a mensi. Én is csak az orvost tudom javasolni.
2011. jún. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 sumergo ***** válasza:
Magas prolaktin szint okoz ilyet állítólag! Orvoshoz, mielőbb!
2011. jún. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

voltam ma védőmőnél,mert a nődokim csak hétfőtől rendel. azt mondta amit az utolsó válaszoló,hogy magas a prolaktin szint,és ez akár terhesség is lehet,de cukorbetegség,hormonzavar,stb...is. jó kilátások. hétfőig meghalok az idegtől.:S azt mondta tesztet ne csináljak,mert a magas prolaktin szinttől biztos pozitív teszt lesz,még ha nem is vagyok terhes,hanem más bajom van.

a válaszoloknak köszönöm a válaszukat.

2011. jún. 16. 14:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia nekem a 2.babánál 1-2 nappal a nem várt előtt spontán megindult a előtejem és a terhességem alatt végig szivárgott.
2011. jún. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!