Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jobb vagy rosszabb irányba...

Jobb vagy rosszabb irányba terelte a terhesség a párkapcsolatotokat?

Figyelt kérdés
2010. jan. 2. 11:40
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%
Jobb irányba. Még jobban megtanultuk elfogadni egymást, egymás rosszabbik oldalát is, méginkább egymásra szorultunk és odafigyeltünk egymásra, egymás szükségleteire. Nemcsak a férjem énrám, hanem én is a férjemre. A terhességem alatt csak még közelebb kerültünk egymáshoz, és még szorosabb, egymásrafigyelőbb, egymásrautaltabb lett a kapcsolatunk.
2010. jan. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 edus83 ***** válasza:
72%
Én több törődésre vágynék most,hogy babás vagyok de ez lehet csak az én dilim.Picit rosszabb:((
2010. jan. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
78%
Sajnos nekünk roszabb lett...A párom bepánikolt, elveszítette az állását is.Nehéz ezt feldolgozni, mert elég nagyot zuhantunk, előtte én is jól kerestem, de nem folytathattam a munkám, pont azért, hogy vele lehessek, erre megtörtént a baj...Külön élünk (200km-re egymástól) a szüleinknél, mert együtt nem tudnánk megélni,a legszörnyűbb az egészben, hogy a párom elengedte magát, mindenféle értelemben és engem hibáztat mindenért. Amikor eljön hozzám egyszerűen nem értem, hol ronthattam én el így, hogy ez lett belőle. Szóval elég rossz a helyzet! Nagyon el vagyok keseredve, mert a baba is mindjárt itt van...:(
2010. jan. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
84%
Sajnos rosszabb, olyannyira hogy nem tudom együtt fogunk-e maradni. Eltávolodtunk egymástól, a párom már egész máshogy tekint rám mint azelőtt, megtört a varázs köztünk. Ráadásul úgy tűnik nem is érett még az apaságra, inkább menekülőre fogja a dolgot pont amikor szükségem volna rá.
2010. jan. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
91%
Kedves 12:54-es!Nem félsz, hogy egyedül maradsz a babával és hogy mi lesz utána, mert én nagyon?!Az előző válaszoló: Y
2010. jan. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Nálunk is kialudt a tűz, legalábbis én úgy érzem. Elhidegültünk, túl sokat vagyunk együtt, nincsenek közös élmények, csak a lakásban ülünk, de ott is külön szobában. Szerinte semmi gond nincs csak én nem vagyok lefoglalva, én viszont nem vagyok boldog. Elfelejtettem mosolyogni. Ő meg tőlem várja hogy oldjam meg magamnak. Nálunk ennyi. Nem tudom én spirázom-e túl. Megváltozott az életem és jelenleg üres.
2010. jan. 2. 13:05
 7/22 anonim ***** válasza:
91%

De igen, persze hogy félek, nem akarok egyedül maradni a picivel, de egy megromlott kapcsolatban való felőrlődéstől még jobban félek, pedig mi nagyon szerettük egymást a párommal, oda voltunk egymásért. Sosem gondoltam volna hogy idáig fajuljanak a dolgok.:(

12:54-es

2010. jan. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Mi még mindig szeretjük egymást és én sem gondoltam hogy egyszer boldogtalan leszek.
2010. jan. 2. 13:09
 9/22 anonim ***** válasza:
91%

Persze valahol próbálok bízni abban hogy ez csak átmeneti dolog, egy hullámvölgy, nagy próbája a kapcsolatnak amin mindenki átmegy, de legbelül mégis úgy érzem hogy valami nagyon nincsen rendben. Nálunk is ezek a gondok amit a kérdező leírt az előbb: az élmények hiánya, a kiüresedés, minden érdeklődés elvesztése. Mi is ülünk itthon a 4 fal között és már ambícióink, terveink sincsenek mint hajdanán, már beszélgetni sem beszélgetünk.

szintén 12:54-es voltam

2010. jan. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
91%
A mi kapcsolatunk -ha lehet- még jobb, mióta a közös babánkat várom :) Egyetlen ütközési pont a cigaretta, de az nem fogja tönkretenni a szerelmünket :)
2010. jan. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!