Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a görbémet?...

Megnéznétek a görbémet? Esetleg méhen kívüli terhesség?

Figyelt kérdés

Terhestünetem nincs! hasszurka nincs. Semmit nem érzek!

A válaszokat előre is köszönöm!

[link]


2011. jún. 15. 15:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Vagy esetleg orvos
2011. jún. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem írtam, de egyértelmű, hogy már van időpontom!
2011. jún. 15. 15:30
 3/14 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem, hogyha nincs semmi tüneted és meg is jött akkor mért csináltál tesztet? Amúgy azt mondják, hogyha véletlen vetéltél ( erősen megjött), utána még a teszt pozitív lehet. De az előző görbe nélkül azt sem tudni, hogy amire leesett az mennyire van alaphő alatt, és mivel ebben a ciklusban nem mérted nem biztos, hogy nem ugrott- e vissza, magasra (terhesség miatt). Van akinek az elején még megjön.

Nem mérsz egy reggeli hőt? Ha alacsonyan van akkor valószínűleg hormongond.

2011. jún. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Azért csináltam tesztet, mert:

ovulációs tesztet akartam kezdeni használni, ami rögtön pozitív lett. volt sok, ígyhát majdnem minden pisinél használtam, reggel is. Határozott pozitívak voltak. Így gyanakodni kezdtem...utána 3 fajta terhességi teszt is pozitív lett!

A hőmérőzést abbahagytam, mert beleuntam...

Reggel pedig mérek 1 hőt.

Köszönöm az eddigi válaszokat. Várnék még .

2011. jún. 15. 15:43
 5/14 anonim ***** válasza:

Kíváncsi vagyok mi lesz veled :)

Előző voltam.

2011. jún. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Igen, én is! Marslakónak érzem magam!!
2011. jún. 15. 15:47
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha mehen kivuli miatt vereznel akkor nem mulna el a verzes de szerintem a fajdalomtol mar el is ajultal volna. Ha mehenkivuli miatt verzel akkor a petevezeteked mar serult igy nem hinnem, hogy ez lenne a gond. Baratnom most 12 hetes terhes es nalla pl. az volt a gond, hogy a baba mellett taltak valamit ami verzett neki. O azt hitte, hogy veteles de a korhazba beerve a babanak semmi baja nem volt. Szivhangot meg nem tudtak hallgatni mert tul pici volt a baba de megvolt, szabalyos petezsakkal. 1 het mulva visszament es akkor mar szivpulzalas is volt es ra egy hetre mar szivhang is. A petezsak mellett a meh falan/nyalkahartyajan egy verzo 2cm szeru heg volt, nem tudtak megmondani pontosan mi lehet es csak tippeltek, hogy ikerterhes volt es elvesztette az egyik babat vagy valami er megpattant... A lenyeg, hogy ez urult ki neki a verzessel. Nagyon sok minden lehetseges. Kivanom neked, hogy minden rendben legyen.
2011. jún. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Titkon én is reménykedem!
2011. jún. 15. 15:52
 9/14 sumergo ***** válasza:
Ha akkor volt a vérzésed, mikor a mensinek kellett volna lenni, akkor 100 %, hogy nem méhenkívüli okozta, mert az ha egyáltalán vérzik, akkor sokkal később, legalább az 5. hét után, de inkább 6. hét körül szokott. Sajna tapasztalat!:-(
2011. jún. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
én is kiváncsi vagyok
2011. jún. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!