Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fehér krémes folyás?

Fehér krémes folyás?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi alapján,de van,hogy krémes fehér folyásom van napokig!Nem büdös,nem viszket semmi tünet,csak mikor szexelünk a páromon van nagyon sok,meg rajtam is akad!Szerintetek ez mi?

Bocsi ha rossz helyre írtam!

Köszi a válaszokat!


2011. jún. 15. 19:51
 1/6 anonim ***** válasza:
12%
Valószínűleg gomba. A tüneteid arra utalnak, és nem mindig társul hozzá viszketés sem. Próbáld ki a Pevaril G hüvelykúpot, recept nélkül kapható. 3 napos kúra, és ha nem segít, érdemes dokihoz menni. Ártani nem árthat, úgyhogy egy próbát megér.
2011. jún. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy gomba.

Figyeld meg, mikor látod, kb. a ciklusod közepén lesz (két menstruáció között), ilyenkor vagy termékeny, ha nem védekeztek, esélyed van babára...

2011. jún. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát ha időre kéne tenni akkor menstruáció előtt egy két héttel!Szerintem sem gomba,mivel írtam hogy csak pár napig tart és minden hónapban van!Eléggé bosszantó de ha a termékenységet jelzi,falra mászok se múlik el....:S

Csak megszakítással "védekezünk"!:)

Köszönöm a válaszokat!

2011. jún. 15. 21:13
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

No akkor rendben. Ciklus közepén, peteérés környékén a krémes folyás.

Nézz után a női ciklus menetének. ;o)

Egészséges nőcike vagy!

2011. jún. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
60%
Ja, azt remélem tudod, hogy akik megszakítással védekeznek, ott egy év alatt 100-ból 35-40 teherbe esik. (Pearl Index-et ha beütöd a google-ba kijön ez is...)
2011. jún. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ!:)

Nem bánjuk ha épp beleesünk abba a 40be!;) Valahol tudatos ez a "védekezés"!:)

2011. jún. 15. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!