Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Norcolutot adagolás, hogy...

Norcolutot adagolás, hogy megjöjjön?

Figyelt kérdés
Norcolutot írt a dokim, mert nem baba miatt, de késik a mensim. 2x1-et írt, de így kb. 2-3 hét mire még megjön. :( Kapta valaki más adagolásban, hogy ennél hamarabb megjöjjön? Szeretnénk újra próbálkozni.
2011. jún. 15. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Kövesd az orvos utasítását, mert nem lehet saját kényünk-kedvünk szerint adagolni a gyógyszereket. Nekem is írtak már fel Norcolutot, 10 db-ot kellett napi 2x1 adagolásban beszedni. Az utolsó tbl. beszedése után kb. 4 napra rá volt menses. Többet ártasz magadnak ha nem tudsz 1-2 hetet várni. Én 6 évet vártam a babámra szóval tudom mi az a várakozás...

2011. jún. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mért 2-3 hétre jön meg? Egy doboz 5 napra van, 10-13 nap múlva tehát innentől megjön.
2011. jún. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok. Én is szedtem már többször. Nekem 10 napig kell szedni, és még kb. 1 hét mire megjön, de volt hogy több mint 10 nap volt, mire megjött.

Mindegy, kivárom. :( Mi is próbálkozunk már másfél éve, és kiborító ez a várakozás. :(

2011. jún. 16. 09:18
 4/5 anonim ***** válasza:

én szedtem pco miatt 5 napig s rá 3i napon jött meg. 2x1-et szedtem. szerintem is tartsd be az utasitásokat.

s nem rosszból,de ne görcsölj ennyire h babát akarsz s nem érsz rá ugymond 2hetet stb...lehet h sajnos pont ezért nem sikerül...

remélem nem érted félre, én csak jószándékkal irtam.:)

2011. jún. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De ha nem jönne meg, akkor mi van?
2015. aug. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!