Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 hónapja nem menstruálok! 2...

LN09 kérdése:

4 hónapja nem menstruálok! 2 napja Norcolutot szedek, hogy megjöjjön, majd ha megjön 5. naptól elkezdem a Clostylbegitet szedni 5 napig 2x1 tbl. -val. Sajnos nagyon lehetőségem nincs UH-ra szaladgálni. ( munkahely miatt )?

Figyelt kérdés
Mi van akkor ha ugyan érik petém, de nem reped meg? Mi van akkor ha hyperstimulálódok? Hogyan veszem észre?
2009. júl. 11. 19:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Én is így voltam, nekem minden rendben volt. Néztem a hőmet, onnan tudtam, hogy megrepedt a tüsző. Az orvos mondta, hogyha nem lesz baba menjek vissza, akkor megnézett uh-n és mondta, hogy nincs ciszta és szedhetem tovább. 3 hónapig kaptam, mindig lett pé, nem lett cisztám, igaz baba sem. Többet nem kaphatok azt mondta, nehogy gond legyen.
2009. júl. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!