Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hatásos az Aviva pánik gyakorlat?

Hatásos az Aviva pánik gyakorlat?

Figyelt kérdés
Értelmes válaszokat szeretnék kapni a gyakorlattal kapcsolatban. Használt? Ha igen, mikor jött meg a menstruációd?
2011. jún. 15. 23:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem használt. Nincs Pé-m és el kellett kezdenem egy gyógyszert ezért csináltam meg. 3 napig csináltam, utána napra jött meg.
2011. jún. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Akkor megnyugodtam. Tegnap fogtam bele, mert ma két napja késik, de ma reggel még nem jött meg, csak jobban görcsöl a hasam.

Köszönöm a választ! :)

2011. jún. 16. 08:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a pánik gyakorlat nem jött be, de amit nap közben lehet csinálni (hogy összehúzod, elengeded a hüvelyed,izmaid, pontosan nem emlékszem már a nevére) nekem bejött! És a torna is, bár csak akkor, amikor nagyon koncentráltan és normálisan végig csináltam. Amikor nagyon kedvem sem volt hozzá, és csak úgy muszáj-ból csináltam,akkor nem volt hatásos!
2011. jún. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akartam mondani az alhasad, méhed húzod össze, ernyeszted el :)
2011. jún. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Én nagyon akarom, mert félek a terhességtől. Igazából mondjuk a szokásos menzesz előtti tüneteim megvannak: pattanások, alsó lábszár vizesedése, hasgörcs, hülyvefolyás, de nem vérzek... Biztosan stresszelem is magam vele.
2011. jún. 16. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!