Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhességnél magasabba a...

Terhességnél magasabba a testhőmérséklet, de mikor csökken, ha csökken?

Figyelt kérdés
Vagy van olyan hogy terhesség első pár heteiben magas,majd leesik és újra emelkedik a hő?Nam tudom hogy mit gondoljak.Már a múlt honapban is kevés volt a mensim,most meg egy cspp barnázáson kivül semmi,már kedden megkellett volna jönnie.Tegnap leesett a hőm alaphő alá,mára elkezdett emelkedni,és olyan pés szerű görcseim voltak.Nem értem.Szerintetek?Tesztet nem csináltam.
2011. jún. 17. 05:24
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja,és májfoltok jöttek ki az arcomon egy hónapja,ma reggel meg fémes ízt éreztem a számban.viszont a mellem nem nött.
2011. jún. 17. 05:29
 2/4 anonim ***** válasza:

A hő magas marad végig! Egy-két tized fokot csökkenhet, de az alaphő alá szerintem nem! Azért csinálj egy tesztet, de jelentkezz is be dokihoz!

Nem riogatás, de barátnőmnek cisztája lett és utána lett ilyen kevés vérzéses ciklusa!

2011. jún. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, terhesség esetén fennmarad a hőd!
2011. jún. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Kiderült ,miért esett le a hőm:megjött sajnos.
2011. jún. 17. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!