Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 havi Closty után szünet?

2 havi Closty után szünet?

Figyelt kérdés
2 hónapig szedtem most abbahagytam. Nem jött meg, viszont végig menzi szerű görcsök voltak/vannak. Ez lehet a gyógyszer miatt? Aki tud írjon tapasztalatokat ezzel a gyógyszerrel kapcsolatban. Köszönöm!
2011. jún. 17. 08:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Normális hosszúságú ciklusaid voltak eddig? Mert a Closti megkavar egy kicsit szinte mindenkit. nekem a 25 napos ciklusomból csinált 2x 27 naposat, majd egy 30 naposat. Most nem szedem, nem tudom, higy most hogy is fog megjönni, bár a sehogy tetszene a legjobban:)

Okozhat hasfájást, petefészekfájdalmat, stb. Tesztet csináltál már?

2011. jún. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát idáig sem voltak normális ciklusaim:( Tesztet nem csináltam, fel sem merült ez mivel az orvosom azt mondta nem lehet babám:( Csak próbálkozunk mindenféle gyógymóddal. Az első volt a Closty. De úgy tűnik ez nem segít:( Kívánom neked sikerüljön:)
2011. jún. 17. 08:43
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is 2 havi adagot szedtem be.Nekem az első hónapban nagyon érzékenyek lettek a melleim úgy peteérés után, és szinte el sem akart múlni, vagy 3 hétig érzékeny volt. A peteérést nagyon megéreztem, most viszont a másodiknál nem, így nem tudom most mi is a helyzet. Neked hogy volt? Te hogy érezted? Annyira örülnék ha sikerülne ez a hónap.

2011. jún. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Köszönöm, jöjjön össze mindannyiunknak! Sokakanak mondták már, hogy nem lehet babájuk és mégis lett:) Feladni nem szabad, előszöre rakd rendbe a ciklusodat, aztán minden OK lesz. Egy próbát megér a Premens vagy homeopátiás készítmények, vitaminok. Drukkolok neked:)
2011. jún. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Csak sajnos nem könnyű.....De tudom sokan vagyunk hasonló problémával:(
2011. jún. 17. 08:57
 6/8 sumergo ***** válasza:

Nem elkeseredni csajok!!!!! Hét év után sem adtam fel, és sikerült! Nektek is sikerülni fog, higgyetek benne!!!


19+4 hkm (lombikos)

2011. jún. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Gratulálok Neked:) Biztos nagyon örülsz:) Nem keseredek el csak szeretnék már én is anya lenni.....
2011. jún. 17. 10:58
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy azért nem jött meg , mert terhes lettél, egy tesztet csinálnék a helyedben, jobb örülni ha pozitív mint találgatni, ha meg nega akkor a doki biztos megmondja majd miért, Drukkolok.
2011. jún. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!