Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódás környékén (bár...

Beágyazódás környékén (bár nem bitos, hogy az) baj, ha nincs fehér folyásom, csak pisilés után barnázás? Már majdnem 1 hete.

Figyelt kérdés
A nem vártig még 1 hét van. Az alhasam, főleg az egyik oldalon időnként szurkál. Segítsetek! Köszönöm.
2009. márc. 23. 09:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem is kb. 1 hét van addig, márc. 31-ére nem várom. Te érzel amúgy valamit? Görbe? Az enyém:

[link]

Ugye milyen nehéz kivárni a nem vártat? Te mikor tesztelsz? Én tegnap hánytam is meg nagyon görcsölt a méhem az együttlétkor. A cicim Nekem csak néha érzékeny, viszont van amikor iszonyatosan elkezd viszketni a mellbimbóm. Nem tudom, hogy ezek jelentenek-e valamit.

2009. márc. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szia. Tényleg nagyon nehéz kivárni minden hónapban. Nekem hányingerem még egyáltalán nem volt, a mellem feszül (de az szokott minden hónapban a ciklus második felétől), a petefészkem egyik oldalon fáj néha és ez a barnázás gyanús, mert eddig még csak a mensi előtt volt. Én még nem tesztelek, mert szerintem még korai lenne. Nem akarok (megint) csalódni. Már az is van bennem, hogy csak én képzelem be a tüneteket. Ja, és én nem is merek így együtt lenni a párommal amióta barnázok. Te mikor tesztelsz? Remélem sikerül mindkettőnknek. A görbém felrakom. [link]
2009. márc. 23. 09:37
 3/11 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Én 28-ra nem várom.Nekem annyi tünetem van,hogy fáj a derekam kb másfél hete,és bal oldal fájdogál a hasam.Itt a görbém: [link]
2009. márc. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát Én csak a nemvárt után gondoltam a tesztet. Múltkor is 1,5 hetet késett, már kezdtem örülni, de semmi. 1 hét után teszteltem negát, mondták, hogy az tévedhet is. Gondoltam várok még egy hetet, ha semmi akkor ellövök még egy tesztet, de addigra már megjött. Sajnos. Szörnyű ez a várakozás. Neked is szépen fent van a hőd. Engem most aggaszt, ez a 0,2 fokos visszaesés. Szerinted ez nem baj? Nem tudom, már annyira ideges vagyok, hogy az nem igaz. Én is nagyon drukkolok mindkettőnknek.
2009. márc. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ennyi hőingadozás az semmi!Emiatt ne aggódj.Igazából az lenne a jó,ha a nem várt napján is még magas lenne.Addig marad a várakozás:(
2009. márc. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egyébként a barnázás meg lehet jó jel,mert beágyazódáskor lehet ilyen (húgomnak is volt).Szokott neked mensi előtt 1 héttel máskor barnázgatni?
2009. márc. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Sosem szoktam barnázni, csak a mensi előtt 1-2 nappal. Remélem nem vagyok felfázva és esetleg azért van ez. Akkor nem baj, hogy nem fehér folyás van? Bár ez a barna sem folyás, csak a wc papíron észlelhető.
2009. márc. 23. 10:06
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem is volt barnázás a beágyazódáskor, de csak 1 napig tartott, nekem az egy hét már kicsit soknak tűnik...
2009. márc. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hat csajok, most, hogy olvaslak titeket teljesen elszomorodtam (felre ne ertsetek kivanom, hogy babasak legyetek :) ) mert nekem az egvilagon semmi tunetem nincs 31-re vagy 1-re nem varom. Gorbem nincsen de ovulacios tesztet hasznaltam, sajnos sosem lett pozitiv. :( A folyasomtol mar tiszta dilis lettem, hol kremes volt hol pedig semmi nem volt kozepidoben. Egyeduli furcsa jelem egy ket napig tarto rozsaszin folyas volt. Abban remenykedem, hogy talan spontan pe tortent a ciklus elejen es igy mar nem kellett egy ujabb petenek megernie kozepidoben, mert a rozsaszin folyasom 17-18-dikan volt. Beagyazodasra gondolok egy korabbi aktusbol. De ki tudja?? Mar csak a remeny maradt. Ezen kivul az egvialagon semmi, nincs hanyingerem a hasam sem szurkal. Haaat nem is tudom mit gondoljak. De azert visszaterek ide es megirom majd az eredmenyt elsejen. Pozitiv tesztet kivanok mindenkinek!!!!!

Egy elekeseredett babara varo.

2009. márc. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó!

Én a legelső hozzászóló vagyok. Lehet ezek a tünetek, amiket Mi írtunk semmit nem is jelentenek. Én sem bízom már semmiben, mert olyan régóta reménykedem, és soha semmi. Nagyon el vagyok már keseredve Én is. 4 év próbálkozás után már nagyon fárasztó ez az egész. A reményt viszont soha nem adom fel, az hal meg utoljára. Ti mióta próbálkoztok? Miért nem méred a hődet? Abból szerintem elég sok minden kiderül. Kívánom, hogy minél előbb +-at tesztelj. Sok sikert!!!! :-)))

2009. márc. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!