Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki mikor szedte a clostyt...

Ki mikor szedte a clostyt napi 1 szem szedésénél, reggel, délben vagy este, és étkezés előtt vagy után?

Figyelt kérdés
2011. jún. 17. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én mikor szedtem mindig reggel vettem be evés előtt. 25 km
2011. jún. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia, én is most kezdem el szedni, napi 1 szemet:) Én úgy gondoltam, mit ahogy az előttem lévő is írta, hogy reggel az első dolgom az lesz, hogy felkelek és beveszem, mert különben elfelejtem:P


Remélem eredményt hoz:) Sok sikert neked is!!!:))

2011. jún. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi nekem ez már a 2. Hónap az elsőben nem sikerült a babo:(
2011. jún. 18. 10:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia!Én 3 adag Clostyt szedtem be,napi 2x1et,reggel és este.Most várom a 3.adag "hatását".Sajna nagyon elvékonyítja a méhnyálkahártyát,voltak az előző 2 ciklusban is szép nagy tüsző(im),uh- nézett a dokim,az utolsó óta méhpempőt is szedek mellé,már javult a helyzet.Úgyhogy most nagyon reménykedünk...
2011. jún. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!