Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elkezdtek jelentkezni a...

Elkezdtek jelentkezni a méhösszehúzódások (napi 3-4), illetve éjjel begörcsöl a lábam. Ha reggel beveszem az Elevitet, este meg egy szem Magne B6-ot, az jó? Vagy máshogy szedjem őket? (Esetleg több Magne B6-ot? ) Köszönöm.19 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
2010. jan. 16. 17:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb az lenne, hogy ha felhívnád az orvosod, vagy egyből bemész a kórházba. 19 hetesen ez nem a legjobb.

És az elevit, meg a MagneB6 nem fog csodát tenni. Szerintem.

2010. jan. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Menj dokihoz. A magnézium nyugtató hatású, az épp jó, de ezt a doki mondja meg, nehogy baj legyen.
2010. jan. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem napi 3*2 MagneB6-ot kellett szednem 14 hetes koromtól keményedés miatt.

De mindenképpen orvost kérdezz meg!

2010. jan. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A MagneB6 pont méhösszehúzódásokra+görcsökre van.Én mindig szedek 3*1-et,de,ha görcsölök egy kicsit veszek be plusszba,és jó.Most vagyok 30 hetes.
2010. jan. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok.Tehát,ha görcsölsz vagy keményedel,nyugodtan vegyél be MagneB6-ot.De kérdezd meg az orvosod,ő is ezt fogja mondani.
2010. jan. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a magne b6-ból nagyon kevés az egy szem.én abból napi 3-at szedtem,aztán áttértem a béres magne b6-ra mert az gazdaságosabb.az sokkal nagyobb dózisú,abból egyet szedek.tényleg ajánlatos lenne felkeresned az orvost.
2010. jan. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem 13 hetesen írta fel a doki a magneb6-t, keményedésre! reggel délben, este... mst 24 hetesen már 4-5-t szedek, főleg ha front van... szóval nem ártasz ha nem egyet veszel be belőle, mert sztem az nem fog hatni, de kérdezd meg a dokid!!!
2010. jan. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérj az orvosodtól Magnesii Citricit. Csak receptre adják, de olcsóbb, mint a recept nélküli magnézium.
2010. jan. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!