Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Garasone szem és fülcseppet...

Garasone szem és fülcseppet kell használni kislányom fülébe, mert fülgyulladása van. Mindig ellenáll, elég nehéz belecseppenteni. Ma reggel jóval többet sikerült egy cseppnél nyomni. Szerintem bele ment vagy 10 - 15 csepp. Nem lesz baja tőle?

Figyelt kérdés
2011. máj. 5. 08:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Próbáld meg játékosan mondd meg neki hogy ül egy manó a fülében v. ilyesmi próbáld ki hogy magának spricceljen bele - kupakkal- aztán Te .


nézd meg a tájékoztatóban a túladagolásnál de sztem egy kis fültisztító pálcával felszivhatod a felesleget.

2011. máj. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egy órája volt, úgyhogy már nem tudom neki felszívni!
2011. máj. 5. 08:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Ilyenkor az ember ösztönösen oldalra fordul, hogy kifollyon a felesleg. Azonnal ezt kellett volna tenned a kislányoddal.
2012. jún. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy több mint egy évre rá válaszoltál. Most már megoldódott :)
2012. jún. 28. 22:16
 5/5 anonim ***** válasza:

:)

De nem lett semmi gond ugye?

2012. jún. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!