Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vetélés után mikor áll vissza...

Vetélés után mikor áll vissza a normális hormonműködés, normális menstruáció?

Figyelt kérdés
2009. márc. 23. 12:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nálam műtéttel fejezték be a vetélést. A műtét után 43. napra jött meg az első havim és onnantól kezdve beállt 27-29 naposra. 5 hónap telt el eddig azóta.

A terhességem előtt 24-36 napos rendszertelen ciklusaim voltak.

2009. márc. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem is műtét lett a vége. Nekem 33 napra jött meg, de nagyon gyenge volt. Majd mikor elmúlt pecsételő vérzés és barnázás kezdődött és azóta is van. Emiatt aggódok.
2009. márc. 23. 12:52
 3/4 anonim ***** válasza:

Azt nem írtad hány napja tart a mensi utáni pecsételésed...

De mindenképp ajánlom, hogy hívd fel a dokidat, Ő ismeri a konkrét esetedet és meg tud nyugtatni vagy behív vizsgálatra. Nekem volt 6 hetes kontroll, Te is nyugodtabb lennél, ha alaposan megvizsgálna és uh-ozna, minden rendben van-e.

első voltam

2009. márc. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Lelkiekben támogatlak, de válaszolni sajnos nem tudok, mert engem az orvosom jó elintézett. A művi befejezés után kaptam hormonkezelést, hogy megjöjjön az első, meg is jött szépen 26 napra jó erősen. Utána kaptam fogamzásgátlót, hogy szabályozza a menzit, hogy ki lehessen számolni, mikor van pé. Most fejezem be a fogigátlót, nagyon kíváncsi vagyok, hogy fog utána megjönni, mármint milyen időközönként. De szerintem a menstruáció is egyénfüggő, nekem, mikor régebben szedtem foggátlót, utána is szabályosak voltak a ciklusaim. De nem biztos, hogy jó, ha pecsételésed meg barnázásod van. Mikor voltál ellenőrzésen?
2009. márc. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!