Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe tudok vajon így esni,...

Teherbe tudok vajon így esni, ennek ellenére?

Figyelt kérdés
Folyt a mellemből előtej, voltam dokinál vettek vért, megnézték a prolaktin szintemet, jó volt, nem lett magas(17-es lett).Akkor mi lehet ez, egy hét múlva megyek Mr-re.Még mindig folyik a mellem.Lehet daganatom van, lehet ettől még babám?
2009. márc. 23. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Itt valami nem oké. Ha tejed van, akkor vagy a prolaktinszinted magas, vagy istenőrizz valami nincs rendben a melledben. Én mégis inkább arra tippelek, hogy csak ellőtték a labort. Szerintem ismételd meg.
2009. márc. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hallottam olyat, hgy valaki betegség nékül prdukált ilyet és gond nélkül lett anya. lehet, hogy hülye a kérdés, de terhes nam vagy?
2009. márc. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Biztosan nem vagyok terhes.Voltam ultrahangon, vizsgálaton.Talán még attól tartok nem vagyok e méhen kívüli terhes?
2009. márc. 23. 17:33
 4/5 anonim ***** válasza:
A teszt kimutatná a méhenkívülit is, hiszen akkor is képződik HCG. Én továbbra is azt mondom: menj más laborba, más orvoshoz. Esetleg egy mammográfiára.
2009. márc. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mondjuk tesztet azt nem csináltam.Lehet igazad van.
2009. márc. 23. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!