Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi előtti 2-3napos barnázás...

Mensi előtti 2-3napos barnázás ellenére esett valaki teherbe?

Figyelt kérdés
2011. máj. 17. 11:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, például én. :)
2011. máj. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Gratulálok és boldog babavárást kívánok!!!! :))))

Szedtél valami gyógyszert?Mindig barnáztál mensi előtt? Én csak kb 1-1,5 éve.

2011. máj. 17. 11:39
 3/10 anonim ***** válasza:
Én sajnos nem, de egy hónapos barátcserje kapszula kúra után igen. Most 27 hetesek vagyunk: ha nagyon akarsz babát, ne nyugodj bele ebbe a barnázásba, mert nem vagyunk egyformák. Nehogy túl sokáig csak várj...! :(
2011. máj. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Akkor kezdtem el barnázni, miután abbahagytam a fogamzás gátlót. Összesen 9 hónapig, mert annyi idő után fogant meg a kislányunk. Volt, hogy akár 4-5 napig is barnáztam, mielőtt megjött volna. De már meg is született a babánk, 3 hónapos. :)
2011. máj. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Akkor jó egészséget és boldog babázást kívánok! :))

Szedtél valamit a barnázásra?

Annyira jó ilyeneket olvasni!

A második válaszadónak is gratulálok és boldog babavárást!

Barátcserjét mennyit és milyet szedtél?

2011. máj. 17. 11:45
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is így voltam, neked is sok sikert!
2011. máj. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem szedtem rá semmit, dokinak sem mondtam. Nem tartottam fontosnak, valahogy eszembe sem jutott, hogy esetleg befolyásolhatja a teherbe esést.
2011. máj. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én mindig is barnáztam, de a baba elsőre összejött.
2011. máj. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én a barátcserjés vagyok :)

Az sem mindegy ám, hogy meddig tart a barnázás. Mert mondjuk egy nappal a mensi előtt egy kis barna pötty még semmi, de nekem 4 napig tartott! Fontos, hogy definiáljuk az állapotot! Két barnázás sem egyforma!

Én Zafír barátcserje kapszulát szedtem egy hónapig napi egyet. Állítólag a Zafírt már nem gyártják, de van helyette más!

Köszönöm, amit írtál! :)

2011. máj. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Én köszönöm a választ! Mindenkiét! Én mensi előtt 2-3 napot barnázok. 1-2nap nem annyira,naponta pár alkalommal,de a 3nap folyás szerűen.

Nagyon szeretnénk pici babát és ezért kérdeztem a véleményetek.

2011. máj. 17. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!