Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Muszáj megvárni a 6 hónapot...

Muszáj megvárni a 6 hónapot 23 hetes baba elvesztése után? Mennyi időt javasoltok, mennyit várjak?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék egy csöppséget, nem pótlásként, hanem mert szeretnék :( meg hiányzik is :(

Már 80 nap letelt belőle


2011. jún. 19. 03:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kell a fél év a testednek, hogy regenerálódjon.A lelkednek is.
2011. jún. 19. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi sem muszáj. De kellene. Sem testileg, sem lelkileg nem áll, nem állhat készen egyetlen nő sem arra, hogy egy középidősen elvesztett baba után újra teherbe essen ilyen gyorsan.
2011. jún. 19. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van Magdianyunak!

Bár a tested és a lelked sztem összhangban lesz és tudni fogja, mikor állsz készen. Ne siettesd, tényleg várjátok meg a fél évet - itt a nyár, csináljatok jó kis programokat, sétáljatok nagyokat! És próbáld meg majd nem görcsösen akarni - nehéz lesz, tapasztalat...

Drukkolok nagyon!!!

2011. jún. 19. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én tavaly Januárban vesztettem el 16 hetes babámat!Nekem is fél évet mondott a doki.Mikor letelt a 6hónap elmentem dokihoz és mindent rendben talált, uh-ot is csinált és éppen peteérésem volt.hazajöttünk együtt voltun és egyből összejött a babóca,aki azóta már 2 hónapos!Szerintem érdemes várni bár én is alig bírtam ki!
2011. jún. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

2 éve januarban vesztettem el egy 21 hetes babat. Aprilisban újra terhes lettem, és 9 hetesen elment a baba. Nem tudom, hogy volt-e köze egymashoz - túl korai volt-e - de sajnos elment. Utana belevetettem magam a munkaba, és következő év marciusaban megfogant a most 7 honapos kisfiam. Én azt tanacsolom, hogy varj!!! A szervezetnek is kell idő. Nehéz, de megérheti, mint esetleg egy újabb csalodas.


Sajnalom, hogy at kellett ezt élned! Pozitív hozzaallast és mihamarabbi babazast kívanok!

2011. jún. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Akkor kivárom a 6 hónapot, bár nagyon nehéz lesz. Meg addigra talán elmúlik a hasfájásom is, ami már idegi alapon van nálam. Mégegyszer köszönöm mindenkinek aki írt vagy még írni fog.
2011. jún. 19. 12:25
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Mi 2009-ben vesztettük el a 20 hetes babánkat.Nem volt könnyű szülés,a 3.napra született meg a picike.Mivel a doki tudta,hogy újra szeretnénk még babát,igyekezett a műtétet elkerülni.Pedig elhiheted,már 2 nap étlen-szomjan,legszívesebben könyörögtem volna,hogy legyünk már túl rajta,vár a kisfiam otthon!Szerencsére a doki kitartott,és a végén komplikáció mentesen megszületett.Nekünk az orvos 3 hónapot pihit javasolt. De ott fenn valaki nagyon arra várt,hogy hozzánk tartozzon,mert a 3.mensim nem jött meg. Nagyon ideges voltam,mi lesz most?Végig izgultam minden uh-t,rendben van-e.De végül annyira jól érezte magát odabenn,hogy ki sem akart jönni!40+2-re született a 2. kisfiam,3800 g-al,és 52 cm-el,makkegészségesen! Ma már 16 hónapos nagyfiú,igazi rosszcsont!

Ezt nem azért írtam,hogy 2 hónap után próbálkozz,mert várhatott volna még a terhesség.Fizikailag viselt meg jobban,lelkileg a kisfiam sok erőt adott.(Persze a férjem is)Sokaknak mond 3 hónapot az orvos,de van,akinek fél vagy 1 évet javasolnak.Ha bízol az orvosodban,ha lehet hallgass rá.Nekem nagyon jó orvosom volt,le a kalappal előtte!(Sajnos kb.10 hetes voltam a kicsivel,mikor egy balesetben meghalt,így a kicsit nem nála szültem.)

Ne hari,hogy hosszúra sikerült! Fel a fejjel! Remélem,hamarosan lesz egy + teszted!

2011. jún. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy írtál. Most szerdán megyek be a dokihoz vizsgálatra. Remélem azt mondja, hogy rendben vagyok testileg, mert lelkileg tudom, hogy még sok idő kell:(

Augusztusban lesz az esküvő, addig nem is szeretnénk próbálkozni, de október már a 7 hónap, és szeretnénk megpróbálni, csak másik kórházban. Vagy ha ott akkor kénytelenek leszünk dokit fogadni, addig meg legalább gyűjtjük a kiadásokra a pénzt. A kicsi babi mindent megér nekünk, nagyon szeretnénk.

Mégegyszer köszönöm mindenkinek aki írt :)

2011. jún. 20. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!