Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit ihatok és mit nem ihatok...

Mit ihatok és mit nem ihatok attól a perctöl hogy megtudtam hogy terhes vagyok? Kávé, üditök, kis alkoholt, mit javasoltok mit lehet és mit nem, ahoz hogy a baba egészséges legyen .

Figyelt kérdés
2010. márc. 13. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Szinte mindent, MÉRTÉKKEL! :) Tehát én ittam napi 2 kávét, szénsavas üdítőt is. Az alkohollal azért jobb vigyázni. Ha nagyon megkívánod, megihatsz 1 dl minőségi vörösbort (ez a jót tesz a vérképzésnek), vagy egy pohár sört. A szénsavas italokkal annyi a baj, hogy puffaszt, már aki erre érzékeny, de ha nem esik jól, úgysem fogsz inni. Egy idő után meg úgyis "reklamálni" fog a babád, ha valami nem tetszik neki! :D

A legegészségesebb egyébként a cukormentes gyümölcslevek és a szénsavmentes ásványvíz, de a baba egészsége nem igazán a folyadékon múlik.


Boldog babavárást!

2010. márc. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz!Mindent csak mértékkel!Alkoholt,ha tudod,kerüld!Inkább gyümölcslé,ami nem annyira savas és mentes víz!
2010. márc. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Alkalmanként lehet alkoholt fogyasztani kis mennyiségben, de rendszeresen ne, még akkor se, ha egyesek azt mondják, hogy csak nyugodtan. Annyit nem ér.
2010. márc. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!