Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az első terhességi tünetek...

Az első terhességi tünetek mikor jelentkeznek? Hányadik héten?

Figyelt kérdés
Nekem február 28-án volt az utolsó mensim, e hónap 28-ra nem várom. Most olyan rosszul érzem magam, hogy csak na! Semmi extrát nem ettem, csak 16 -kor ettem egy kis tejet (nem volt romlott) meg egy kalácsot. Éhes nem vagyok, viszont nagyon hányingerem van, a férjem kajáját is "undorral" csináltam meg. Tegnap szúrt a méhem és kisugárzott a derekamba is.
2009. márc. 23. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
2009. márc. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a hányinger az 5. hét végén kezdődött, most 11 hetes vagyok, és igaz még érzem néha de talán már elmúlik. Amúgy 5-6. héten szoktak kezdődni a rosszullétek, de van aki pozitív teszt utáni napon már hányt!
2009. márc. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem nagyon hamar, vu után 7-10. napon, de ezek csak nagyon enyhe gyanús jelek, igaz, én mindkétszer nagyon figyeltem, így egyértelműek voltak...!
2009. márc. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Előző válaszadót "erősítem", én is készültem... figyeltem..., de becsaptam önmagam, mivel később kiderült, hogy a félidőtől(!) érzett mellfeszülés, jó étvágy végülis nem a megszokott hormonjáték, vagyishát tulajdonképpen igen, hiszen terhes lettem. Annyira ízlett minden(!), mint még talán soha. Ez volt elég furcsa!
2009. márc. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mindenkinek nagyon jó babavárást, és babázást az elkövetkezendő időkben. Sajnos én már nem nagyon emlékszem, hogy milyen is volt az első időszak. Manóm, már 8 és fél hónapos, de bizonyos dolgok kiestek... Köszönöm a segítséget még egyszer!
2009. márc. 23. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!