Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beagyazodas a nemvart mensi...

Beagyazodas a nemvart mensi kornyeken? Ez lehetseges?

Figyelt kérdés
Mostanra varom, de meg nem jott meg.A ciklusaim eddig 26-28 naposak voltak. Az ovulacio a 13. napon volt ebben a honapban, es ezt vizes folyas es par csepp ver is jelezte. Ma reggel a a bugyimon eszrevettem par csepp vert es gondoltam is, hogy na akkor ez mar mensi lesz, de semmi. Ez olyan par csepp verzes volt, amilyet felfedeztem a peteeresemnel. Szoval akkor a beagyazodas lehet a peteeres utan a 13. napon? Vagy ez mar tul keso lenne ahhoz? Hisz a mensim nem is igy szokott kezdodni, hanem nagyom mennyisegu verezessel indul vagy barnazassal.Amugy a hom meg mindig magas.Es ha ez beagyazodas, akkor mikor mutatja ki a teszt? Szerintetek? Vagy esetleg jart mar igy valaki?
2009. márc. 23. 19:32
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem is így volt a fiammal, ha eágyazódás, kb. még 3-4 nap míg mutatja a teszt, drukkolk, én is azt hittem, hoyg itt már mensi lesz, de végül nem lett ;-) a második gyereknél bár ugyanúgy 14. ovuláltam, de már egy héttel a nem várt előtt jelentkezett a tünet, a vérzés. két terhesség is teljesen más tud lenni.
2009. márc. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lényeges, hogy most hányadik napon tartasz? Ha már késik, akkor nagy eséllyel indulsz a kismamák táborában, ha nem késik még, akkor bármi lehet. De a magas hő és csak az egy csepp vér utalhat babára.

A teszt már a kimaradás napján is kimutathatja, de ez mindenkinél más, kinél hogy termelődik a hcg.

Sok sikert.

2009. márc. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Koszi a gyors valaszt!:-) Nos, a ciklusom 27. napjan vagyok...az utobbi 2 honapban 26 naposak voltak a ciklusaim...szoval lehet, hogy mar 1 napot kesik, ha igy szamoljuk. Akkor szerintetek ma meg nem mutatja ki a teszt, ha terhes lennek? Kell meg par nap a hormonoknak?:-)
2009. márc. 23. 19:43
 4/6 A kérdező kommentje:
ja, amugy tegnap reggel teszteltem, de negativ volt?:-( de lehet, hogy koran volt, hisz a jelek szerint most fejezodott be a beagyazodas???
2009. márc. 23. 19:44
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát én csak a saját esetemet tudom leírni.

Rendszertelen menzesz, 1,5 év próbálkozás baba sehol. 2007 november 22-én megjött. Kb. ugye ha rendszeres lett volna a mensim dec. 6-a körül kellett volna teherbe essek. De nem, én dec. 22-én estem teherbe, azon a napon, mikor meg kellett volna jönnie.

Most 6 hós a kisfiam!

Drukkolok, pozitív tesztet neked :)

2009. márc. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha nem jön meg még holnap sem, reggel csinálj tesztet, de a biztonság kedvéért (és persze, ha kibírod) várj a 29. napig. Nálam is így volt, állandó, max. 27 napos ciklusok után a 30. napon fantasztikus + tesztem lett.

Szorítok!!

2009. márc. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!