Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kimaradt mensi, negatív teszt...

Kimaradt mensi, negatív teszt és mégis baba lett? Van itt esetleg ilyen valaki, vagy hallottatok e ilyen sztorit?

Figyelt kérdés
35. napon vagyok ( 28 napos ciklusaim vannak). Mindig pontosan jön meg 14 éve nem volt vérzéskimaradásom, se késés. Csináltam aznap egy tesztet, mikor meg kellett volna jönnie, és tegnap, de mindkettő nagyon egyértelmű negatív lett. Ezzel szemben mensi sehol, mikor meg kellett volna jönnie, akkor voltak görcseim és fehér, krémes folyásom. De most száraz vagyok, melleimet érzem több alkalommal is egy nap, egy pár napig sokszor feszített a hasam alul és sokat jártam pisilni, de az is elmúlott. Ja és a hőm meg egy hete 37 alá nem megy. A tegnapi teszt után már elkönyveltem magamban, hogy akkor nem terhes vagyok, viszont ma meg két ismerősömmel is beszéltem, akik anno így voltak, hogy sokáig negatív volt a teszt, még egy héttel a mensikésés után is, aztán mégis baba lett.
2011. jún. 19. 21:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, baba ellenére lehet nega teszt. Jövőhéten nézesd meg dokival feltétlen.
2011. jún. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

lehetséges persze! én hallottam már olyat is, hogy csak a 40. napon lett pozi tesztje!

én holnap tesztelnék a helyedben még egyet! aztán bármi lesz orvos.... :) drukkolok!

2011. jún. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az első babámmal nekem is negatív lett a tesztem a 35. napon,(30 napos ciklusaim voltak), utána még egy kis vérzésem is volt, 1 napig tartott. Aztán két hét múlva mentem a nőgyógyászomhoz ellenőrzésre, de előtte reggel csináltam egy tesztet, ami már erős pozitív lett. Mondhatom nagy volt az öröm. Még aznap a doki is megerősítette, ultrahangon már szépen látszott.
2011. jún. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
40. napon vagyok! Még két nappal ezelőtt is nagyon halvány, alig látható második csíkom volt! A terhesség tünetei még mindig fennállnak, hőmérsékletem állandóan 37 felett. Ma délután tesztelek, ha nem erősödik, szerdán irány az orvos.
2011. jún. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
utolsó, majd te is írd meg hogy mi lett. szorítok nektek!
2011. jún. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, akkor reménykedhetek még. Mensim nem jött meg, hőm magas, mellfeszülés megvan. Hívtam a nőgyógyászomat, azt mondta ha nem jelentkezik vérzés szerdáig, akkor aznap menjek el hozzá. Majd megírom, hogy mi lett.
2011. jún. 20. 16:04
 7/10 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti vagyok. Az ultrahang még nem mutatott babát, csak megvastagodott nyálkahártyát (14 mm) jövő héten megnézi mégegyszer! Kedves kérdező! Nálad mi a helyzet?
2011. jún. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szia, de jó neked! Én a 38. napon vagyok, 33. napon végzett teszt negatív volt még, megvizsgált a doki, azt mondta, hogy mivel még csak 3 hónapja hagytam abba a szoptatást és még van tejem is, az is bezavarhat, de ismételjek tesztet hétfő-kedd körül, ha addig nem jön meg. És akkor menjek vissza hozzá. Úgyhogy sokkal okosabb nem lettem.
2011. jún. 22. 15:12
 9/10 anonim ***** válasza:
Milyen adatokat látott Uh-n?!
2011. jún. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sajna nem csinált uh-t.
2011. jún. 24. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!