Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az mit jelent hogy 3 hete...

Az mit jelent hogy 3 hete késik és a hőm 37. volt 2 hétig, de 3 napja a hőm leesett normálra?

Figyelt kérdés
3 hete késik.2 hétig a hőm 37.volt. 3 napja pedig normál. mellfeszülésem még mindig van és menzis érzéseim is. A menzis érzéseim is hol vannak hol nincsenek és a mellfeszülés is. most pedig a hőm megint felment 36.9-re. de a hőmet nem egyidőbe szoktam mérni. tesztet nem vettem,mert jövőhéten megyek dokihoz. szeretném a babat. szerintetek terhes vagyok?
2008. febr. 23. 12:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem tuti terhes vagy! Csinálhatsz egy tesztet nyugodtan még a doki előtt, akár ma is, mert biztosan pozitív lesz.
2008. febr. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hogy bírtad ki, hogy nem vettél tetszet? Én biztos vettem volna már egy tucatot. Valószínűleg terhes vagy. Szurkolok neked!
2008. febr. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
az a gond hogy nemmerek tesztet venni. Mert ha nagatív nem hogy elrontsa az egész napomat,hanem aggódhatok azon is hogy mi lehet a bajom. jövőhét szombaton megyek dokihoz, és ugy vagyok vele hogyha eddig vártam mostmár igazán nincs értelme tesztet venni.
2008. febr. 23. 12:28
 4/4 anonim ***** válasza:

Csodálom a kitartásodat,3 hét nagy idő.Én a mensiidő napja előtt teszteltem, és pozitiv.

Ha megvárod a dokit, sok sikert kívánok, reméljük nagyon jó híreket mond majd.Lehetsz terhes, persze.

2008. febr. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!