Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen magyarazatokra szamitha...

Milyen magyarazatokra szamithatok az orvosnal? Segitenetek, h ne erjen tul nagy kellemetlen meglepetes?

Figyelt kérdés

felidoben volt peteeresem, ciklusok alt 28-29 naposak, max 30...ritkan, most pedig a 28.napon volt rozsaszin folyas, nem jott a verzes, habar azt hittem az lesz, es azota sem. ennek mar tobb, mint egy hete, a tesztem negativ lett. vannak terhessegre utalo tunetek, de az utobbi idoben sokat olvastam errol a temarol, uh nem tudom, h produkalom, vagy tenyleg erzem oket.

csak ma kezdett el fajni-feszulni a bal oldalon az alhasam a petefeszkemnel. remelem nem valami komoly!


2009. márc. 23. 21:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

nem, ez terheség lesz, a beágyazódásos vérzést nehéz beképzelni ;-)


gratulálok, remélem ez kellemes meglepetés, kétszeres anya vagyok, mindkétszer így derült ki!

2009. márc. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
es a teszted is negativ volt tobb, mint egy het utan?
2009. márc. 23. 21:40
 3/10 A kérdező kommentje:
koszi a biztatast egyebkent, de mi van, ha nem errol van szo? mi okozhatja a kesest, kulonosen ennyit, ha amugy nem szokott?
2009. márc. 23. 21:41
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne ilyedj meg!Lehet, hogy babás vagy.Azért szúrkálhat a petefészked, mert nől, tágul.De lehet az is, hogy fel vagy csak fázva.Szerintem tesztelj később is még!
2009. márc. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
a felfazast azt kizarnam, mert voltam mar felfazva, nem egyszer, es azt azert biztos eszrevennem. sokat pisilek, az teny, de az elmult nehany napban megiszok kb harom liter folyadekot, nagyreszt vizet, mert mindig ugy erzem, h szomjan halok...ejszaka is felebredek erre na meg, h pisilni kell
2009. márc. 23. 21:45
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
mai teszt? még az belefér, nekem is csak három nappal később lett +, addig végig negatívokat teszteltem, szerintem menj dokihoz az a biztos eredmény.
2009. márc. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

mai teszt volt, igen.

nagyon aranyosak vagytok, h igy biztattok baba ugyben, en lennek a vilagon a legboldogabb, ha errol lenne szo, de kerlek arra is irjatok valamit, h mi van, ha nem babarol van szo, akkor mirol lehet

2009. márc. 23. 21:51
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
hormonzavar, de a nemvárt helyett, ha csak pecséteész az általában babát jelent, pláne ahogy írod szabályosak a ciklusaid szóval sok null a babának, ha tippelni kell. lehet még anovulációs hónap, vagyis az a teljesen normális jelenség, hogy mégis kimaradt a peteérés, és ezért a mensi is, általában minden nőnek van egy éveben egy ilyen, csak általában nem marad ki mensi, ezért nem is veszik észre. én mindenképp babára vagy erre az ártalmatlan jelenségre tippekel!
2009. márc. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia!Nem szeretnélek megijeszteni, de ciszta nem lehet?Bár a tüneteid alapján ez inkább baba!Én a sok pisiből vettem észre, hogy babás vagyok(még hajnalban is felkeltem, hogy pisilnem kell)Szurkolok neked!!
2009. márc. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

csutortokre kaptam csak idopontot :( van am forgalom.

en is a cisztatol felek, a mellemben mar volt egy, csak azt kicsit konnyebb volt eszrevenni, es nem lehetett nagyon osszeteveszteni massal...

szoritsatok csutortok reggel, h vagy babat mondjon, vagy, h csak nem volt peteeresem, de semmi komoly!

2009. márc. 24. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!