Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25 hetes vagyok 61kilóval...

25 hetes vagyok 61kilóval kezdtem a terhességet most meg már 70kiló vagyok! Ez jó vagy rossz? 25hetes mamik ti mennyit híztatok? Nagyon aggódok hogy túl sok felesleg jön fel! De még nem vizesedek meg semmi! Azt még várhatom majd a következőkben?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 2. 12:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Én most vagyok 24hetes és 49kg-mal kezdtem el.Most 57kg vagyok.Pedig nem eszek sokat.Mégis azt mondta a védőnő,hogy ne egyek szénhidrátot,amit amúgy is nagyon ritkán eszem.
2009. ápr. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Nekem mindig azt mondta az orvosom, hogy nehogy merjek 10 kilónál többet összeszedni. Az eredmény 64 kilóval kezdtem a terhességem és 68 kg val szültem. Mire kijöttem a kórházból 59 kiló voltam.

Ettem amennyi jól esett és annak is a jelentős része édesség volt. Alkat függő a kérdés, de tessék vigyázni. A 25 hétig csak 2-3 kilót szabadott volna felszedni. A hízás az utolsó 2 hónapra marad.

A túl sok súly miatt nagy esélyed van a vizesedésre és a terhességi cukorbajra.

2009. ápr. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én 22 hetes vagyok és eddig 3 kg.-t híztam.
2009. ápr. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
23 hetes vagyok,46 kilóval kezdtem és most vagyok 54kg.Az első terhességemnél 20 kg hiztam!De hamar le is adtam
2009. ápr. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szia végül mennyit hiztál a végéig? kiváncsi lennék, mert ugy néz ki kb egyformák vagyunk. most vagyok a 26 hétben, és 10 kilot hiztam eddig 58-rol indultam... örülnék, ha megirnád hogy nálad hogy alakult...

köszi

2009. aug. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia!Én 62 kg-val kezdtem a terhességet és most 75 vagyok.Kicsit aggaszt,hogy ennyi súly felszaladt,de jó formán csak a mellem és a pocim nőtt:)Majd leadjuk,boldog babavárást.25 hetes kismama.
2010. máj. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!