Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombik program esetén mit...

Lombik program esetén mit támogat az OEP?

Figyelt kérdés

Arra lennék kiváncsi hogy pl az embriok mélyfagyasztását is?+a páromnak herebiopsziára van szüksége(mert mellkastól lefelé lebénult és nincs magömlése),és a kérdés az hogy azt is támogatja aaz OEP?Ja és mennyibe kerül a stimuláláshoz szükséges gyógyszerek ára?Kb. mennyibe kerül az egész procedura ilyen helyzetben?

Az összes bekeresett öszegünk 50.000FT.BOCS HOGY ENNYIT KÉRDEZEK!!!!!


2011. okt. 11. 20:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! A lombikhoz szükséges gyógyszerköltségeket nektek kell állnotok, a társadalombiztosító támogatja ezen gyógyszereket,de sajnos így is nagyon húzós:( Még akkor is,ha esetlegesen neked nincs problémád, mert a gyógyszerekre mindenki másként reagál. Meg protokoll függő is. Három protokoll van lombiknál, long-hosszú, short rövid, és antagonista. Nekem már volt longom és antagonistám is. Max.dózisú injekciók voltak szükségesek, így közel 200 000 volt a végösszeg. Az antagonistánál már nem volt ilyen sok, ott megúsztuk 100 000 körül. De ennél kevesebbre semmiképp ne számoljatok. Ahova én járok ott működik alapítvány, támogatva azokat, akik nehezen tudják finanszírozni a gyógyszerköltségeiket. A fagyasztott embriók tárolásáért fizetni kell, ennek éves díja van, de sajna összeget nem tudok mondani,mert mi még sosem jutottunk el fagyasztásig. Amúgy öt lombikot támogat a TB., de ahogy írtam,ez a beavatkozásokra vonatkozik csupán, egyebekben a gyógyszereket , fagyasztást Nektek kell finanszírozni. Lelkiekben sok erőt kívánok Nektek!
2011. okt. 12. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen ,hogy válaszoltál!!!

Most az jár a fejembe,hogy ha valaki nem tudja kifizetni a tb által nem támogatott költségeket akkor azoknak "nem lehet babája"???:(((((((((De most komolyan milyen rendszer ez......:'(

2011. okt. 12. 18:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezen már én is gondolkodtam,amikor fizettem a gyógyszertárban..... Sajnos ez egy ilyen sz.r rendszer....:(((((((
2011. okt. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ma olvastam a klinikán a folyosón egy hirdetményt,miszerint egy alapítvány,azért gyűjt egy számlán pénzt,hogy a kevesebb pénzből élő meddő párok is esélyt kapjanak lombikkal a babára. Sajnos az alapítvány neve nem volt leírva(úgy rémlik),de kis utánajárással biztosan megtalálod.
2011. okt. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Melyik klinikára jársz??Én sztem Pestre a Kaáliba fogok menni....
2011. okt. 23. 12:08
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a debrecenibe járok.
2011. okt. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!