Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hihetek a Gabriel ovulacios...

Hihetek a Gabriel ovulacios tesztnek, ha a tesztcsikom egesz honapban nem lett erosebb a kontrollcsiknal?

Figyelt kérdés
Akkor ez most azt jelenti, hogy nem volt peteeresem? Mi a teendo ilyenkor? Koszi..
2009. márc. 24. 12:42
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem sosem lett, mégis két babám van, mindig a legerősebb napot fogtuk meg, (mindet, mert gyakorlatilag naponta csináltuk amikor babaprojekteztünk) és bejött. nekem is mindig csak gyengécske lett a második csík.
2009. márc. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kedves kerdezo es elso valaszado. Annyira boldog lettem, hogy el sem hiszitek amikor ezt elolvastam. Mert sajnos nekem sem lett pozitiv az ovulacios tesztem (clear blue). En minden este 7-kor csinaltam ugyan abban az idoben de sosem lett eleg eros. Volt ugy hogy nem mentem wc-re 4 oran keresztul (majd bepi....) csakhogy vegre mar legyen pozitiv. De nem. :(

Remelem, hogy a terhessegi tesztunk pozitiv lesz. :) Mar ideje pozitiv csikokat latni!!!

2009. márc. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!