Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló tabletta után...

Fogamzásgátló tabletta után milyen hamar sikerült teherbe esnetek?

Figyelt kérdés

Még csak most fogok elsőnek fogamzásgátló tablettát szedni és emiatt is lennék erre kíváncsi. Hogy ha majd babát szeretnénk akkor mennyire könnyebb a tabletta abba hagyása után, vagy a gumi elhagyása után a teherbe esés.

Tudom egyén függő, csak kíváncsi lennék, hogy kb. mire is számíthatok majd!


2011. jún. 22. 13:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A barátnőm abba hagyta, kivárta a 3 hónapot és első problákozásra egyből teherbe esett. 33 éves

Én anno szedtem évekig, de már nagyon rég abba hagytam (kb 8-10 éve). Egy éve próbálkozunk és semmi. Szintén 33 éves.

2011. jún. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Aggódom, hogy később mi lesz. Jelen esetünkben a párommal, a tabletta helytállóbb.

De nem tudom mennyire függ össze a tabletta szedésével és az óvszer használata után a sikeres teherbe esés.

2011. jún. 22. 13:53
 3/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Nálam semmi gond nem volt. Évekig szedtem, majd amikor babát szerettünk volna abbahagytam, vártunk 3 hónapot, hogy kitisztuljon és utána első hónapban sikerrel jártunk és terhes lettem. Ez mind a kétszer így volt és most van 2 szép, egészséges lányom :-))))

2011. jún. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
11 évig szedtem folyamatosan a gyogyit. abbahagytam, 3. hónapban terhes lettem. most 2 hónapja hagytam abba ismét. remélem + lesz a tesztem:)
2011. jún. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
8 év után hagytam abba a tabit 3 hónap múlva már terhes voltam
2011. jún. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Akkor én vagyok az ellenpélda. Az abbahagyás után össze-vissza lett mensim (37-45 napokra) és legelőször a 3. hónapban lett pé-m. Azóta két sikertelen hónap van mögöttünk. :(
2011. jún. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 6. hónapja hogy abbahagytam, és eddig semmi. Most csak reménykedek hátha.

2011. jún. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Sajnos nem lehet tudni előre ki, hogy fogja viselni a tabi abba hagyását. Nekem a rendszertelen menzesz miatt is muszáj volt felíratni.

Akiknek még nem sikerült, azoknak sok sikert, remélem hamarosan összejön Nektek, sok egészséget, a többieknek is!

2011. jún. 22. 15:51
 9/11 anonim ***** válasza:
Én már legalább 8 hónapja abbahagytam, de csak az elmúlt három hónapban próbálkoztunk "élesben", eddig még semmi.
2011. jún. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én 3 hónapja hagytam abba 6 évig 2 ik hónapban össze is jött 4 hetes voltam már de sajnos elvetéltem.:S.Még orvoshoz járok kontrollra remélem minden rendben zajlott és nem kell szünetet tartani.
2011. jún. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!