Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy ilyen gyorsan...

Lehet, hogy ilyen gyorsan sikerült?

Figyelt kérdés
Egy nappal azelőtt voltunk együtt, hogy meg kellett volna jönnie. Ez volt az első alkalom, hogy próbálkoztunk. (Így alakult, két héttel előrehoztuk az időpontot, mert a férjem nem bírt várni) Tudom, hogy az esélye kb. 0, hogy terhes legyek, de már 5. napja késik, holott mindig napra pontos szokott lenni. Lehet, hogy mégiscsak sikerült a baba? És ha igen, akkor vajon hogy fogja számolni az orvos a baba korát? Hiszen mikor a számítás szerint mondjuk 2 hónapos lenne, akkor a valóságban csak 1, nem? Vagy ilyenkor másként számítják?
2011. jún. 22. 19:52
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ja a teszten az van, hogy 7-10 nap után mutat ki bármit, így még az is korai.
2011. jún. 22. 19:54
 2/15 anonim ***** válasza:

Vegyél olyan tesztet, ami a menstruáció elmaradása utáni első naptól jó, és meglátod, hogy mi a helyzet.

Nekünk is első alkalommal jött össze a baba, minden lehetséges. :)

Egyetlen egyszer nem védekeztünk, és most itt nyünyög a három hónapos eredmény. :)

2011. jún. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%

Van, akinek szerencséje van, és az első próbálkozásnál össze jön a baba, de van akinek az 5. próbálkozás után sem... Szerintem igen, össze jött a baba, de ne bízd el magad! Nyugodtan meg csinálhatod a tesztet holnap reggel is, biztos ki fogja mutatni, de jobb, ha 2 tesztet is csinálsz, holnap azután 3 nappal, a biztonság kedvéért:)

17L

2011. jún. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
a beágyazódás a petesejt és a spermium találkozásától számított 7-10.napon történik, a teszt pedig legkorábban a beágyazódástól számított 3.napon mutatja ki az eredményt. Szóval várj még.
2011. jún. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Az orvos az első 12 hétben ultarhang méretek alapján meg fogja határozni a terhesség korát, és módosítja a szülés idejét ha nem középidőben fogant a baba. Nekem is módosították 10 nappal mert én a 24. ciklusnapon estem teherbe.

De ha nem középidőben fogant, akkor a teszt is annyival később fogja kimutatni.

2011. jún. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
előttem 2-vel szólót adom. Az hogy a nem várt napjától mutat eredményt az nem azt jelenti, hogy ha tegnap szexelt és holnap már nem jön meg, akkor már ki is mutatja. Az az átlagos középidőtájéki ovuláció miatt van így írva! szóval 7-12 nap a beágyazódás -ha sikerült- akkor elvileg neked szinte rögtön találkoztak ha akkor volt peteérésed is, így akár a szex után 10 nappal korábban soha nem érdemes tesztelni. lehet de fölösleges.
2011. jún. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%

mire várjon????

ha már 5 napja késik a menszesze, akkor 5 hetes terhes. azt bármelyik teszt kimutatja!!!!!


2 kisfiú anyuja

2011. jún. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónak: "Egy nappal azelőtt voltunk együtt, hogy meg kellett volna jönnie." + "5. napja késik" = 6 nap!!! nem 5 hét :D



Bocsi OFF-ért! És megy a drukk!

2011. jún. 23. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Szerintem már csinálhatsz tesztet!Max ha negatív vársz még egy kicsit a kövivel!

Szurkolok és feltétlen írd meg mi lett az eredmény!:)

2011. jún. 23. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
ha máskor nem szokott késni akkor teszteljél.az utolsó menzi napjával számolnak a dokik a baba korát illetően.
2011. jún. 23. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!