Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rendszertelen ciklus mellett...

Rendszertelen ciklus mellett kinek, milyen gyorsan sikerült teherbe esnie?

Figyelt kérdés

Nekem olyan 30-35 naposak a ciklusaim. Ezáltal nem nagyon tudom megállapítani mikor van peteérésem. A testem nem igazán reagál, hüvelyváladékom sincsen. 6 hónapja próbálkozunk a babával. A nőgyógyász 1 év előtt nem hajlandó vizsgálatokat elvégezni!

Tanácstalan vagyok...minden tapasztalatokra kíváncsi vagyok!

Köszönöm, hogy segítetek:)


2010. jún. 8. 20:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elsőre sikerült.... Az tény, hogy pont nyarltunk 10 napot, ciklus közepétől kezdve, és esett végig az eső....
2010. jún. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem is elsőre összejött!Nem agyaltunk rajta, egyszerűen akkor voltunk együtt amikor jól esett.

Remélem hamarosan összejön nektek is! Minden jót! Szia! :)

2010. jún. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nálam ugyanez a rendszertelen ciklusok voltak. 32-34-36 naposak. 4 hónap próba után elkezdtem mérni a hőmet, majd újabb két hónap után elmentem dokihoz. Szokásos szöveg "próbálkozzanak csak". Aztán egy újabb doki, majd a 6. orvos segített. Ekkor már 10 hónap sikertelenségnél jártunk. Közben ovu teszteket is csináltam.


Majd elküldött az orvos vérvizsgálatra (a ciklus 21. napján), ahol kiderült picit magas a prolaktinom. Kaptam clostyt, bromocriptint a prolaktinra és láss csodát, 2 hónap múlva terhes lettem. A vetélés kizárására utrogestant szedtem 3 hónapig a + teszt napjától.

Most 1 éves a kisfiam.

A szexet a ciklusom 11. napjától a 18-ig napi 1-et mondott a doki. Betartottuk.


Kezd el a hőmérőzést.. Mikor a 6. orvosnál jártam,ő kért is tőlem hőgőrbéket.


Amúgy meg mond azt az orvosnak, hogy 1 éve próbálkoztok!

2010. jún. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálam is nagyon rendszertelen volt,az se volt szokatlan ha kimaradt néha.6.hónap után jött össze a baba,a kis tesó viszont már elsőre,ráadásul mensi alatt... :)
2010. jún. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

40-42 napos ciklus mellett a masodik honapban osszejott, akkor voltunk egyutt amikor jolesett es abszolut nem szamoltam, hogy mikor lehet peteeresem.

12 hetes km

2010. jún. 9. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia.

É váltanék orvost, és azt mondanám, hogy több mint 1 éve próbálkozunk. A kivizsgálásokkal is hónapok telhetnek el. Orvosa válogatja. Nekem napra pontos volt az első évben. Aztán január óta 2x volt meg. Lehet, hogy berémült a szervezetem doki után :-). Sajnos így már másfél éve semmi.

2010. jún. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Annyira aranyosak vagytok! Nagyon köszönöm mindenkinek a véleményeket-és gratulálok azoknak, akiknek sikerült a baba:)

Remélem nekem is hamarosan összejön-ma kellett volna megjönnie és még nem jött meg! -de már nem reménykedem semmiben:(

2010. jún. 9. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!