Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » HA természetes úton estem...

HA természetes úton estem teherbe mindig, de eddig egyik baba sem maradt meg, érdemes hormonvizsgálatra elmenni? Vagy milyen vizsgálatokat érdemes megcsináltatni?

Figyelt kérdés
Hátrahajló méhem van.
2009. okt. 28. 13:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is hátrahajló méhem van.Nekem annó volt hormon gondom is, és csak miután azt kikezelték estem teherbe, de az első baba elment.Utána szinte rögtön teherbe estem, és meg is maradt, most 14 hós a kisfiam.Szóval szerintem az hogy nem maradnak meg a baby-k szerintem lehet hormon gond miatt.Szerintem amint lehet mindenképpen csináltass egy hormonvizsgálatot!!!

Én úgy tudom, ha már több baba elment akkor amint megtudod, hogy terhes vagy adnak egy gyógyszert ami olyan hormonokat tartalmaz ami segít a megtapadásban, a lombikos terhességeknél is szoktak ilyet adni.

2009. okt. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Remélem tudtam segíteni! ÉS szorítok hogy minél hamarabb sikerüljön.

Ja még annyit akartam kérdezni, hogy általában az elején vetéltél el, mert akkor valószínú hogy hormon gond van.Asszem, de nem vagyok benne biztos, ha alacsony a sárgatesthormon akkor nem tud a baba rendesen beágyazódni.De ezt az orvosnak jobban kell tudnia!

2009. okt. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jól tudja az előző válaszoló!
2009. okt. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen, mindig az elején, 7, 5, aztán 9 hetesen.

És az utolsónál kaptam Duphastont és utrogestant is, sőt még injekciót is kellett szúrkálnom a hasamba. :(((((

2009. okt. 29. 09:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló vagyok.Közben eszembe jutott még egy eshetőség amit ki lehetne vizsgáltatni.Nem tudom hogy ez hogy működik, majd kérdezd meg a nőgyógyászodat, ő biztos többet tud erről.Hallottam már az összeférhetetlenségről, ami lehet genetikai, meg kialakult.A kialakult arról tudom hogy úgy alakulhat ki ha van egy apró seb a hüvelyed nyálka hártyáján, és a vér áramba kerül a sperma akkor a szervezet "ellen mérget" termel, és később is elfogja pusztítani.De úgy tudom ezt lombikkal ki lehet kerülni.De tényleg nem 100% amit itt leíram, nem tudom pontosan hogy működnek ezek a dolgok.Minden esetre kérdezz rá a dokidra.
2009. okt. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm, de összeférhetetlenséget néztek és negatív lett. de azért majd kikérdezem most a dokit.
2009. okt. 30. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!